Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd arrow Nienawiść jak pomidory można już uprawiać bez gleby
Tuesday 26 May 2020 00:12:39.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Nienawiść jak pomidory można już uprawiać bez gleby Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
16.06.2012.

Nienawiść jak pomidory można już uprawiać bez gleby

 

Nagroda Nobla

 

Szanowni Państwo!

 

     Nienawiść, podobnie jak roślina, żeby zakwitła i wydała owoce, powinna dobrze być zakorzeniona w glebie. Lenin taką glebę stworzył z niedostatku biedaków, którym wskazał burżujów, jako przyczynę ich cierpień. Hitler za całe zło obarczył Żydów. Na takich glebach nienawiść mogła się rozwijać znakomicie.

 

     W XXI wieku okazało się, że pomidory można uprawiać bez gleby, podobnie jak nienawiść. Tu prekursorem niewątpliwie jest Tusk. Jego ekipa uporczywie wmawiała Polakom, że powinni nienawidzić PiS-u, wcale nawet nie podając powodu. Sam fakt nienawiści do tej partii wystarczy, żeby poczuć się kimś lepszym. Znalazł się nawet fanatyczny wyznawca, który dopuścił się mordu na tle... No właśnie jak to nazwać? Ideowym? Nie. Po prostu politycznym.

 

     Udało się wyhodować nienawiść w najczystszej postaci bez jakiegokolwiek podłoża. To zasługuje na Nagrodę Nobla. Tylko w jakiej dziedzinie? Nie pokojowej przecież. Chyba więc biologii?

 

      Do następnej soboty. Pozdrawiam

Wasza ogrodniczka

Małgorzata Todd

www.mtodd.pl; 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.