Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael arrow Były szef Mossadu honorowym obywatelem Polski
Sunday 27 September 2020 02:55:46.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Były szef Mossadu honorowym obywatelem Polski Drukuj Email
Wpisał: Niezalezna   
23.06.2012.

Były szef Mossadu honorowym obywatelem Polski

http://niezalezna.pl/30289-bszef-mossadu-honorowym-obywatelem-polski

Były szef izraelskiej agencji wywiadowczej - Mossadu, Mei Dagan w tajemnicy otrzymał honorowe obywatelstwo Polski. Nie wiadomo, za jakie zasługi otrzymał to wyróżnienie - podaje portal polskieradio.pl

Informacja o tym pojawiła się w izraelskiej prasie, która komentowała wizytę szefa MON Tomasza Siemoniaka w Izraelu.

Dagan w latach 1963-1996 służył w szeregach Sił Obronnych Izraela. W latach 70. dowodził oddziałem Sayeret Rimon operującym na terytorium Palestyny. Od sierpnia 2002 do 2010 był szefem Mossadu. Zajmował się działaniami mającymi na celu opóźnienie realizacji programu atomowego w Iranie. Był zwolennikiem tajnych operacji i tzw. wojny cybernetycznej. Pod jego kierownictwem Mossad angażował się w szereg operacji mających na celu m.in. likwidację syryjskiego programu nuklearnego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.