Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 54 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow o WSI i PO WSI -12 arrow WSIe POniali?
Wednesday 08 July 2020 15:50:00.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
WSIe POniali? Drukuj Email
Wpisał: kokos   
03.07.2012.

WSIe POniali?

 

kokos  02.07.2012 http://kokos.salon24.pl/431110,wsie-poniali

Z każdym mijającym dniem nabieram coraz większego przekonania, że śmierć generała Sławomira Petelickiego nie nastąpiła na skutej jego unikatowej wiedzy na temat smoleńskiego mordu, kulisów działań rządu Donalda Tuska czy mroków, jakie spowijają narodziny III RP oraz znajomości klucza, a może lepiej powiedzieć haka, według którego dobrano reprezentantów tak zwanej „konstruktywnej opozycji”.

Pomijając komunistyczną przeszłość generała i jego służbę w wywiadzie PRL trzeba jednak mu oddać, że wśród przedstawicieli przewerbowanych na stronę amerykańską w okresie transformacji, PRL-owskich służb, był on niejako tej zmiany frontu symbolem, do którego amerykanie musieli mieć duże zaufanie.

Świadczy o tym, w zasadzie nieograniczona ich pomoc i zaangażowanie w tworzenie przez Petelickiego jednostki „GROM”, której jakość była porównywana do najlepszych tego typu jednostek na świecie, plasując ją w pierwszej trójce.

Postawa generała po 10 kwietnia i droga, którą odważnie szedł ku prawdzie powoduje, że powinniśmy zmarłego traktować, jako współczesnego Andrzeja Kmicica, który odkupił swoje winy w przeciwieństwie do całej armii „pułkowników Kuklinowskich” po kursach GRU, będących na usługach zbrodniarzy.

Otóż moim zdaniem morderstwo czy też wymuszone samobójstwo na generale Petelickim miało tylko jeden jedyny cel, jakim jest zastraszenie.

Jakąż to ekskluzywną wiedzę na temat „Smoleńska” mógł posiadać pan generał skoro to, że doszło 10 kwietnia do morderczego zamachu wie już każdy logicznie myślący człowiek, a potwierdzają to wybitni naukowcy.

Cóż mógł więcej dodać do powszechnie dostępnej i zabójczej dla ekipy Tuska wiedzy o tym, że szef należącego do NATO polskiego państwa, świadomie zrezygnował z pomocy sojuszników i w wyjaśnianiu smoleńskiej tragedii zaufał przywódcy Rosji, czyli państwa, które oficjalnie w swojej doktrynie obronnej wymienia Sojusz Północnoatlantycki, jak głównego wroga?

Przecież świat nie składa się z samych lemingów, a zagraniczni przywódcy musieli zauważyć to przejście Tuska na stronę wroga, czyli Kremla, zademonstrowane na oczach całego świata.

Ktoś, kto ma większe zaufanie do zdeklarowanego wroga niż do sojuszników związanych umową międzynarodową z naszym państwem może być określany tylko w jeden sposób. ZDRAJCA.

Co robi mafia, kiedy wie już, że jej zbrodnie wychodzą na jaw, a dowody na nie są niepodważalne?

Kiedy pętla się zaciska mafia zaczyna wtedy mordować sędziów i prokuratorów, uczciwych polityków po to, aby ci pozostali przy życiu w trosce o życie i zdrowie swoje oraz najbliższych trzymali się jak najdalej od ciemnych sprawek bezwzględnych i gotowych na wszystko bandytów.

Przerabiali ten scenariusz Włosi, kiedy w kwietniu i maju 1992 roku mafia zamordowała dwóch bohaterskich i bezkompromisowych sędziów, Giovanniego Falcone i Tommaso Buscetta.

Generał Sławomir Petelicki był idealnym kandydatem na osobę, której śmierć skutecznie odstraszy tych, którzy zaczynają za dużo mówić oraz tych, którzy ostali się jeszcze w armii oraz służbach i pochodzą z tak zwanego mówiąc umownie, natowskiego zaciągu.

Chciałoby się powiedzieć, że 16 czerwca 2012 roku ktoś chciał głośno zadać pytanie, w którym jest już zawarta odpowiedź:

” WSIe POniali”, kto tu rządzi?

To, że groźba zadziałała przekonaliśmy się dość szybko.

Kategorycznie odrzucający na początku serwowaną tezę o samobójstwie przyjaciel Petelickiego, generał Gromosław Czempiński, odbywa właśnie ogólnopolskie medialne tourne i jako skruszony oraz nawrócony na obowiązująca wersję zdarzeń, już „rozsądny ekspert” nie potrafi ukryć swojego strachu.

Spektakl jest to żałosny gdyż zapewne Czempiński zdaje sobie sprawę jak piramidalne bzdury musi opowiadać, aby zaskarbić sobie względy kliki, w której łapy wpadła Polska.

Człowiek, wokół którego przez lata roztaczano nimb nieustraszonego agenta, bohatera, dzisiaj jest przeczołgiwany na naszych oczach i to nieprzypadkowo na antenie telewizji TVN.

Oto były oficer wywiadu, na dodatek generał opowiada, że nie ma możliwości by potencjalny morderca mógł zaskoczyć dobiegającego siedemdziesiątki starszego pana, byłego dowódcę komandosów poruszającego się bez żadnej ochrony. Mówi to człowiek, który wie doskonale, że w jednej chwili zamordowano nad Smoleńskiem niemal wszystkie teoretycznie najsilniej chronione osoby w państwie, począwszy od prezydenta, a kończąc na najwyższym dowództwie polskiej armii. 

Widząc Czempińskiego sprowadzonego na kolana czuję się fatalnie i mam poczucie, że to my wszyscy jesteśmy temu winni i mamy krew na rękach. Gdybyśmy po 10 kwietnia 2010 roku stanęli zwarcie przeciwko obozowi władzy ocalilibyśmy wiele istnień ludzkich wraz z ostatnia ofiarą „seryjnego samobójcy” generałem Petelickim.

Jeżeli ponad osiemdziesiąt procent moich rodaków uważa, że tragedia smoleńska nie jest wyjaśniona. Jeżeli 53 procent Polaków twierdzi, że rząd zaniedbał śledztwo, a 25 procent uważa, że dokonano zamach to gdzie jest jakaś logiczna spójność w postępowaniu tego narodu, który w wyborach ponownie stawia na Tuska wraz z tą jego szemrana ferajną?

Tylko tą logiczną niespójnością, albo mówiąc wprost, głupotą Polaków można tłumaczyć poczucie bezkarności i bezczelne mordowanie na naszych oczach niewygodnych ludzi.

Dowód na to, że cała ta operacja „Petelicki” ma za zadanie zastraszenie tych najodważniejszych przeciwników i wepchnięcia Polski w ramiona Putina jest jeszcze jeden.

23 czerwca oczywiście na antenie TVN24 w „Faktach po faktach” wystąpiła pewna bardzo mroczna postać, i nie mam tu na myśli tylko fizjonomii. Chodzi o agenta służb PRL, Aleksandra Makowskiego. Jakiż to cel przyświecał Walterowni by kilka dni po śmierci generała Petelickiego zaprosić tą ciemną postać komunistycznych służb specjalnych, która ni z gruchy ni z Pietruchy opowiadała o planach zabicia Bin Ladena, a mówiąc „proponowaliśmy zabić Bin Ladena” demonstruje na wizji swoją moc sprawczą.

Jeżeli dodam, że Aleksander Makowski ps. „Andros”, figurujący w raporcie o likwidacji WSI, był oficerem nadzorującym małżeńską parę agentów, Jolantę i Andrzeja Gontarczyków, podejrzanych przez śledczych z IPN o otrucie 27 lutego 1987 Carlsbergu, znienawidzonego przez komunę księdza Franciszka Blachnickiego.

Jeżeli owa Jolanta Gontarczyk (TW Panna) jeszcze w 2005 roku pracowała w jednym z departamentów w MSWiA. Jeżeli w latach 80-tych Aleksander Makowski rozpracowywał także brukselskie biuro „Solidarności”, był zaangażowany w organizowanie spotkań i rozmów Jacka Kuronia z gen. Czesławem Kiszczakiem, znał też sumy pieniędzy przekazywanych przez ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie Bronisławowi Geremkowi, Jackowi Kuroniowi i Januszowi Onyszkiewiczowi.

Jeżeli taka osoba i w takim momencie pojawia się na antenie TVN24 to jak myślicie drodzy czytelnicy, jakie przesłanie ma być odebrane i jak zrozumiane przez pewien specyficzny i ściśle określony target?

Cały czas wierzę, że nie wszyscy się przestraszą i ulegną panice.

Liczę, że znajdzie się jakaś grupa prawdziwych patriotów, także w mundurach, która powtórzy za zamordowanym włoskim sędzią Giovannim Falcone:

„Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz”

[(Cowards die many times before their deaths;
The valiant never taste of death but once)" ,,Juliusz Cezar", Shakespeare md]

Wiemy już na pewno, że w tej grupie nie będzie generała Gromosława Czempińskiego, którego imię wykorzystał Sławomir Petelicki do nazwania stworzonej przez siebie jednostki „GROM”.

Dziś Czempiński zachowuje się jak GROMem rażony

Źródło:

http://www.videofact.com/makowski.html

Artykuł opublikowany w tygodniku Warszawska Gazeta

=================

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.