Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 103 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow szczepienia przeciw ZDROWIU arrow Merck świadomie i celowo fałszował wyniki badań  a Senat móóówi TAK !!
Monday 19 April 2021 23:36:37.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Merck świadomie i celowo fałszował wyniki badań  a Senat móóówi TAK !! Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
10.07.2012.

Merck  świadomie i celowo fałszował  wyniki badań – a Senat móóówi TAK !!

Prof. Dorota Majewska

Warto sie zapoznać z poniższymi linkami (osoby nie znajace angielskiego moga sie posluzyć  tłumaczem google).  Artykuły opisują skandaliczne  oszustwa firm farmaceutycznych ( w tym producentów szczepionek ), które kosztują ludzkość miliardy $  i  skutkują  milionami zabitych lub trwale okaleczonych ludzi rocznie.

Odnośnie  szczepionek , dwoje wirologów  uprzednio zatrudnionych w  firmie Merck (producenta m.in. szczepionek MMR , Gardasil/Silgard), niedawno ujawniło  wielkie oszustwa  tej firmy dotyczace szczepionki MMR, promowanej rzekomo przeciw odrze, swince i różyczce.   (http://www.naturalnews.com/036417_Glaxo_Merck_fraud.html

http://www.naturalnews.com/036328_Merck_mumps_vaccine_False_Claims_Act.html

http://www.courthousenews.com/2012/06/27/47851.htm)

 

Okazało sie, że Merck  świadomie i celowo fałszował  wyniki badań dotyczące skuteczności  tej szczepionki w ochronie przed świnką.  W celu  zafałszowania wyników i oszukania agencji, które zatwierdzają  leki,  pracownicy Mercka byli zmuszani przez dyrekcję do  dodawania zwierzecych  przeciwciał do testów mierzących poziom wytworzonych przeciwcial we krwi zaszczepionych osób, aby stworzyc wrażenie, że szczepionka ta jest skuteczna.    Te celowe manipulacje stanowiły potem podstawę do oszustw finansowych na miliardy dolarów ,  bo rząd, agencje ubezpieczeniowe oraz konsumenci kupowali te zafałszowane szczepionki „przeciw śwince, odrze i różyczce”, które wcale nie chroniły przed  swinką.  

 

Prawdopodobnie podobna sytuacja dotyczy różyczki.  Wystarczy popatrzyć na dane zachorowań z Polski. Każdego roku PZH raportuje do WHO  dużą liczbę zachorowań na świnkę i różyczkę  wśród dzieci maksymalnie zaszczepionych przeciw tym chorobom. http://apps.who.int/immunization_monitoring/en/globalsummary/countryprofileresult.cfm?C=pol

 

Należy dodać, ze szczepionka MMR  od lat jest znana sa jako bardzo groźna. Zawiera ona aktywne wirusy, które czesto są przyczyną  różnych chronicznych chorób i  powikłań poszczepiennych.  W bazie VAERS najwięcej przypadków autyzmu zaraportowano właśnie po tych szczepionkach. A więc mamy tu do czynienia ze szczepionką nieskuteczną w ochronie przeciw  chorobom zakaźnym, ale bardzo skuteczną w okaleczaniu dzieci.

 

Podobna sytuacja dotyczy prawdopodobnie także  wielu innych szczepionek, bo osoby zaszczepione często chorują na choroby przeciw którym były szczepione.    Np. dane odnoszące się do szczepionek  przeciw grypowych wskazuja, że osoby zaszczepione chorują na grypę częściej i częsciej z tego powodu umierają niz osoby nieszczepione.   Po szczepionkach HPV (rzekomo przeciw rakowi szyjki macicy) odnotowuje sie zaś znaczną zachorowalność na tego raka oraz  dużą śmiertelność dziewcząt i młodych kobiet.

 

W odniesieniu do tych faktów, obowiązek, czesto wręcz przymus szczepień praktykowany w  Polsce, narzucony  przez Sanepid i  przypieczętowany przez Sejm, jest wielkim oszustwem,   którego celem jest zabezpieczenie maksymalnych zysków dla producentów szczepionek  i  ich opłacanych agentów kosztem życia, zdrowia oraz funduszy społeczeństwa.    Szczepionki  nie tylko nie chronią przed chorobami, ale wielu przypadkach je rozprzestrzeniają. W krajach zachodnich szczepienia sa tylko dobrowolne i umieralność  niemowląt i małych dzieci jest tam 2-3 razy mniejsza niż w Polsce.   Natomiast w USA, umieralność dzieci Amiszów, którzy wcale nie szczepią swych dzieci jest mniejsza niz średnia umieralność wysoce wyszczepionych pozostałych dzieci.  Dlatego zmuszanie do szczepień należy uznać za celowe działanie na szkodę zdrowia i życia Polaków.

==========================================

Szanowni Panstwo,

 

Proszę spojrzeć na obrady senatu w sprawie ustawy o chorobach zakaznych:
http://senat.atmitv.pl/SenatConsole/TransmissionArchiveItem.go?timeFrom=1341486195784&timeTo=1341523936635&channel=1
 
Chwilę po tym jak zegar w górnym prawym rogu pokazuje 15:24 kamera na chwilę pokazuje salę Senatu. 

 

Skandaliczne ignorowanie przez wiekszosc sanatorow apeli oraz woli spoleczenstwa mówi samo za siebie i pokazuje, czyje interesy ci ludzie - utrzymywani przez polskich podatnikow - naprawde reprezentuja .  Trudno o bardziej wymowne swiadectwo pogardy dla polskiego społeczenstwa.

 

Warto tez zapoznac sie ze stenogramem z ostatniego posiedzenia senatu, gdzie dyskutowano sprawe szczepien.  http://www.senat.gov.pl/prace/senat/posiedzenia/przebieg,24,1.html

 

Oto co powiedzial p.  Przemysla Bilinski, Glowny Inspektor sanitarny:

"Czy ustawa wprowadza przymus szczepień? Ustawowy obowiązek poddawania się szczepieniom ochronnym absolutnie nie oznacza przymusowego wykonania szczepienia z zastosowaniem środków przymusu bezpośredniego. Niewykonanie obowiązku szczepienia powoduje, tak jak mówiłem, powstanie konsekwencji prawnych w postaci grzywny. Zgodnie z art. 31 Konstytucji Rzeczypospolitej w demokratycznym państwie konstytucyjne wolności i prawa mogą być ograniczone na drodze ustawy między innymi wtedy, gdy jest to niezbędne dla ochrony zdrowia. Kwestia obowiązku szczepień nie jest określona przepisami ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych, ale reguluje ją ustawa z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji w zakresie, w jakim dotyczy ona obowiązków o charakterze niepieniężnym."

http://www.senat.gov.pl/prace/senat/posiedzenia/przebieg,24,1.html

A wiec jest oczywiste, ze sanepidowi chodzi tylko o pieniadze.  Zamozniejsi obywatele beda zmuszani do zaplacenia  haraczu, czym unikna poszczepiennego kalectwa lub smierci, a biedniejsi beda wyzyskiwani do eksperymentow medycznych na wielka skale.  Kuriozalne jest tez to, ze IIIRP nadal posluguje sie totalitarnym prawodawstwem z glebokiego PRLu.  

Pozdrawiam DM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.