Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 94 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow W Pradze nie chcą homoseksualistów
Friday 04 December 2020 21:26:26.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
W Pradze nie chcą homoseksualistów Drukuj Email
Wpisał: naszdziennik   
19.07.2012.

W Pradze nie chcą homoseksualistów

 

18 lipca 2012 http://www.naszdziennik.pl/swiat/4230,nie-chca-homoseksualistow-w-pradze.html

 

Czesi protestują przeciwko promowaniu dewiacyjnych zachowań, ostro krytykując mającą odbyć się w Pradze paradę homoseksualistów Prague Pride.

 

W sierpniu tego roku ma mieć miejsce w Pradze „festyn” Prague Pride, który według organizacji D.O.S.T. ma ostro konfrontacyjny charakter, gdyż promuje nietolerancyjną ideologię homoseksualizmu. Organizacja ta jest oburzona faktem, że „festynowi” udzielają opieki i wsparcia niektórzy politycy, a także instytucje publiczne.

Jak podkreślają przeciwnicy promocji dewiacji, już sama nazwa „festyn” pokazuje charakter tej ideologii. Podkreślają, że organizatorzy Prague Pride wyznaczyli kontrowersyjną i prowokacyjną trasę przejścia osób afirmujących swoją homoseksualność, który ma wyruszyć spod pomnika świętego Wacława na placu Wacławskim.

Dlatego D.O.S.T. w tym samym miejscu (plac Wacławski) organizuje zgromadzenie obywateli, którzy chcą publicznie wyrazić swój sprzeciw wobec Prague Pride.

 

MM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.