Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 136 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow W Pradze nie chcą homoseksualistów
Sunday 26 September 2021 18:00:39.40.
migawki

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
W Pradze nie chcą homoseksualistów Drukuj Email
Wpisał: naszdziennik   
19.07.2012.

W Pradze nie chcą homoseksualistów

 

18 lipca 2012 http://www.naszdziennik.pl/swiat/4230,nie-chca-homoseksualistow-w-pradze.html

 

Czesi protestują przeciwko promowaniu dewiacyjnych zachowań, ostro krytykując mającą odbyć się w Pradze paradę homoseksualistów Prague Pride.

 

W sierpniu tego roku ma mieć miejsce w Pradze „festyn” Prague Pride, który według organizacji D.O.S.T. ma ostro konfrontacyjny charakter, gdyż promuje nietolerancyjną ideologię homoseksualizmu. Organizacja ta jest oburzona faktem, że „festynowi” udzielają opieki i wsparcia niektórzy politycy, a także instytucje publiczne.

Jak podkreślają przeciwnicy promocji dewiacji, już sama nazwa „festyn” pokazuje charakter tej ideologii. Podkreślają, że organizatorzy Prague Pride wyznaczyli kontrowersyjną i prowokacyjną trasę przejścia osób afirmujących swoją homoseksualność, który ma wyruszyć spod pomnika świętego Wacława na placu Wacławskim.

Dlatego D.O.S.T. w tym samym miejscu (plac Wacławski) organizuje zgromadzenie obywateli, którzy chcą publicznie wyrazić swój sprzeciw wobec Prague Pride.

 

MM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.