Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow JOW-młot na partyjniactwo arrow Jak bogacą się Brytyjczycy... arrow Awaria bloga Ambasadora Wielkiej Brytanii - czy tchórzostwo?
Monday 13 July 2020 07:59:08.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Awaria bloga Ambasadora Wielkiej Brytanii - czy tchórzostwo? Drukuj Email
Wpisał: Jerzy Przystawa   
20.07.2012.

Awaria bloga Ambasadora Wielkiej Brytanii - czy tchórzostwo?

 

 

Jerzy Przystawa 2012-07-19 18:03

Z krytyką Rumunii wystąpił także na swoim blogu Ambasador UK w Rumunii, Martin Harris http://blogs.fco.gov.uk/martinharris/2012/07/19/romanias-cvm-report-the-... Jego krytyka nie jest tak ostra jak Ambasadora Amerykańskiego i dotyczy głównie zatroskania rozmiarami korupcji w Rumunii. Na tym blogu pozwoliłem sobie zadać Ekscelencji pytanie:

1. Your Excellency,


how do you view the fact, that the British system of voting, FPTP, had been declared unconstitutional in Romania? How do you view the fact that in the UK there is no quorum required for the validity of the referendum, whereas in Romania the European Commission found it unconstitutional and against the European rule of law?

As these are British constitutional solutions, highly accepted in the UK, should we not expect the British Ambassador to support such changes in Romania?
With great respect
,


Jerzy Przystawa
Warsaw, Poland

Na razie moje pytanie jest poddawane cenzurze moderacyjnej i nie wiadomo ani czy się ukaże, ani czy będzie odpowiedź.

 

Ciąg dalszy:

2012-07-20 08:16

Czyżby mój komentarz -pytania do Ambasadora Wielkiej Brytanii zablokował jego blog? Albowiem od wczoraj, pod wskazanym adresem, wisi jako "oczekujący na akceptację" i nie ma żadnego innego wpisu? A może jest to tylko moja nieudolność internetowa? Może ktoś z kolegów, znających się na rzeczy, sprawę wyjaśni?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.