Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow Kościół arrow lustracja AGENTURY - II arrow Albo agentura nas, albo my agenturę!
Sunday 23 February 2020 01:25:13.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Albo agentura nas, albo my agenturę! Drukuj Email
Wpisał: Adam Ferch   
06.08.2012.

Co robić? Krok pierwszy!

Albo agentura nas, albo my agenturę!

Adam Ferch

Por.: "POJEDNANIE" Z CERKWIĄ PUTINA

17 sierpnia w polskich kościołach ma nastąpić przeczytanie wspólnego orędzia KaGieBowskiej cerkwi Putina i Episkopatu polskiego.

Jest to próba rozmycia win i odpowiedzialności za rosyjskie zbrodnie. Bez wyznania grzechów i aktu skruchy, ma nastąpić pojednanie.

Jestem przekonany o agenturalnej robocie, która do tego aktu prowadzi.

Proponuję oraz oświadczam:

W najbliższym czasie udam się do pobliskich kościołów (w mojej okolicy - 5) by zaprotestować. Dam do przeczytania proboszczowi (i ew. księżom) tekst Aleksandra Ściosa, który każdy z Was drodzy czytelnicy znajdzie na stronie http://bezdekretu.blogspot.com/2012/08/pojednanie-z-cerkwia-putina.html  i może go wydrukować.

Następnie zadam pytanie: Czy ksiądz (wobec zapoznania z powyższą informacją) zamierza przeczytać orędzie? Jeśli tak, to opublikuję nazwisko księdza oraz nazwę parafii na stronie hańby!

Jest także pomysł by z parafii, które przeczytają ten tekst przenieść się do innych (po prostu na uczestnictwie w mszy Św. w innym kościele, czyli pewnej formie „bojkotu konsumenckiego”), które tego nie zrobią. Ponieważ jest to pierwszy tekst o działaniu, wszelkie propozycje mile będą przyjęte, a te warte popularyzowania zapewne zostaną spopularyzowane.

To tyle.

Można z tego robić ruch społeczny. Na facebookowej stronie, twitterowskich pogaduchach czy w każdym innym miejscu. Nie roszczę sobie żadnych praw do pomysłu. Cel jest jasny. Albo agentura nas, albo my agenturę!

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.