Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 141 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia przeciw ZDROWIU arrow Czy można od krowy szczepić carycę
Monday 26 October 2020 14:25:29.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy można od krowy szczepić carycę Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
07.08.2012.

Czy można od krowy szczepić carycę

Komentarz do: Szczepieniowy przymus

 

Błędnie podana data szczepionki przeciwko ospie - 1796.

Pierwszą osobą zaszczepioną była caryca Katarzyna I w 1748 roku przez Niemca, W związku z tym, że nie można było od krowy szczepić carycy,   najpierw zaszczepiono chłopa, ale caryca od chłopa także nie mogła dostać więc go uszlachcono. Został bojarem  vaccinusem.

No, od bojara to caryca mogła. Ok 15 lat później Król Neapolu szczepił swoje dzieci aby dać przykład  ludowi.  Data 1796 jest zmyślona przez angoli, że to niby oni pierwsi.

Aptekarz Jennier który to zrobił dostał od króla Jerzego w przeliczeniu na dzisiejsze ok 500 000 dolarów.
Liczba chorych wzrosła z kilkunastu tysięcy  na początku lat 1800 do 250 000 w 70 lat później.
Największe straty miała marynarka angielska szczepiąc przymusowo marynarzy płynących w długie rejsy.  Czasami wracały prawie puste statki. Reszta po szczepieniu prawidłowo  umierała.
dr J. Jaśkowski

Zmieniony ( 07.08.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.