Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow Kościół arrow O Antychryście i jego szefie arrow Bp Ryczan bez tolerancji dla zła i szatana
Sunday 09 December 2018 21:07:20.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU.

Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

 URL: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE nam!!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Bp Ryczan bez tolerancji dla zła i szatana Drukuj Email
Wpisał: Bp Ryczan   
10.08.2012.

Bp Ryczan do pielgrzymów: nie ma tolerancji dla zła i szatana

dziar, Kielce, 2012-08-08

„Nie ma tolerancji dla zła i szatana (…), zły duch istnieje, zły duch dręczy ludzi, rodziny i społeczeństwa” – mówił dzisiaj w Kielcach do pielgrzymów XXXI Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej na Jasną Górę podczas Mszy św. odprawianej w stolicy diecezji w trzeci dzień pielgrzymki. W Eucharystii uczestniczyli pielgrzymi oraz licznie przybyli kielczanie.

W homilii bp Ryczan zaapelował do pielgrzymów, aby przed tron Maryi zabrali wszelkie troski, nawet „beznadziejne sprawy” oraz, aby przez Jej wstawiennictwo powiedzieli Jezusowi o „dręczącym katolicki naród złym duchu”, m.in. laicyzmu, alkoholizmu, narkomanii, różnorodnych podziałów.
Skrytykował toczące się „prasowe batalie o usunięcie ciąży na życzenie (…)”, „gejów i lesbijki paradujących w blasku fleszy” i polityków, dyskutujących nad powierzeniem im wychowania dzieci.
”Madonnę sprowadzono na Stadion Narodowy, by bluźnierczymi piosenkami edukowała Polaków” – mówił bp Ryczan.
Powiedzcie Jezusowi, że zły duch dręczy społeczeństwo, które zapomniało, co to jest dzień święty” – apelował biskup kielecki, krytykując handlujących w niedziele sklepikarzy, szczególnie tych w małych wioskach oraz „supermarketowe świętowanie z hamburgerem i coca–colą”. Zauważył, że Polaków opanował „duch zysku, zarobku, a potem konsumpcji”, którego „drażni Radio Maryja”.

Zdaniem hierarchy, równie niebezpieczny jest duch alkoholizmu i narkomanii, który nie tylko odbiera sens i radość życia, ale „rozkłada najpiękniejsze dzieła”, równie groźny jest „duch podziału”. Zdaniem biskupa – nie chodzi o klasyczny podział na lewicę i prawicę, natomiast „niepokoi duch podziałów, który rodzi wrogie emocje”, m.in. laickości, europejskości, liberalizmu. Reformujemy wszystko poza sobą – zauważył bp Ryczan.
Pielgrzym – „człowiek wiary i modlitwy” wie, że miłość Boga i bliźniego jest najważniejsza.
Biskup na koniec zaapelował, aby te wszystkie troski zanieść przed tron Maryi, „która powtórzy Jezusowi: Synu, dręczy ich zły duch”.
Mszę św. koncelebrowali trzej biskupi kieleccy i kilkudziesięciu księży z Kielc oraz kapłani idący z pielgrzymką. Kielce są trzecim dniem na trwającej 8 dni trasie pielgrzymki kieleckiej, która kończy się 13 sierpnia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.