Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 38 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow Mit łagodnego homoseksualisty
Friday 04 December 2020 00:53:41.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Mit łagodnego homoseksualisty Drukuj Email
Wpisał: Anna Bałaban   
17.08.2012.

Mit łagodnego homoseksualisty upadł

 

[a kto weń wierzył?? MD]

Anna Bałaban

17 sierpnia 2012 http://www.naszdziennik.pl/swiat/7502,mit-lagodnego-homoseksualisty-upadl.html

Nim został obezwładniony, zdołał ranić pracownika ochrony wypełniającego swoje obowiązki w siedzibie organizacji Family Research Council (FRC). Uzbrojony po zęby 28-latek działający na rzecz lobby homoseksualnego w taki oto sposób 15 sierpnia zamanifestował swoją nienawiść wobec ośrodka promującego chrześcijański model rodziny.


"Uprzejmy, łagodny, skromny" - tak o mężczyźnie, który otworzył ogień do pracowników prorodzinnego centrum, mówi David Mariner, szef waszyngtońskiego ośrodka skupiającego środowiska LGBT, cytowany przez Associated Press.

Jak wynika z jego relacji, Floyd Corkins, sprawca strzelaniny, przez ostatnie pół roku działał w kierowanej przez niego jednostce jako wolontariusz. W minioną środę 28-letni mężczyzna karmiony hasłami "tolerancji i równości" postanowił dać im wyraz.

Rankiem udał się do siedziby FRC i obrzuciwszy kalumniami pracowników ośrodka, wyciągnął broń i zaczął strzelać. Ranił jednego z ochroniarzy w ramię i z pewnością by na tym nie poprzestał, gdyby nie skuteczna reakcja rannego mężczyzny i jego współpracowników. Napastnik został szybko obezwładniony i przewieziony na policję. Postrzelony Leo Johnson trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, a jego stan oceniono jako stabilny.

Nie od dziś wiadomo, że amerykańskie centrum grupujące mniejszości seksualne wszelakiej maści z niechęcią odnosiły się do wartości promowanych przez FRC. Kiedy chrześcijańska organizacja zdecydowanie potępiła wszelkie próby redefinicji małżeństwa, środowiska LGBT okrzyknęły ją "grupą nienawiści".

Jak donosi Fox News, tuż po strzale Corkins miał powiedzieć do rannego pracownika ochrony: "To nie chodziło o ciebie, ale o to, za czym stoi ta placówka". Policja do tej pory nie ujawniła motywów zdarzenia. Zdaniem komentatorów, do zbrodniczego czynu miało dojść po tym, jak FRC udzieliło wsparcia sieci amerykańskich restauracji Chick-Fil-A, której szef publicznie skrytykował układy jednopłciowe i oświadczył, że uznaje jedynie tradycyjny, a więc jedyny istniejący model małżeństwa.

Anna Bałaban

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.