Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rozbijanie polskości arrow Jak Jagiełło na Krzyżaków, tak my dzisiaj na lewaków
Sunday 07 March 2021 06:20:58.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak Jagiełło na Krzyżaków, tak my dzisiaj na lewaków Drukuj Email
Wpisał: Agnieszka Piwar   
20.08.2012.

Jak Jagiełło na Krzyżaków, tak my dzisiaj na lewaków

 - reportaż OW KSD

From: Biuro Prasowe KSD

Sent: Sunday, August 19, 2012 10:54 PM

Subject: Pożegnanie Krytyki Politycznej - reportaż OW KSD

Pod hasłem „Jak Jagiełło na Krzyżaków, tak my dzisiaj na lewaków” młodzi patrioci uczcili wyjątkowe wydarzenie, jakim było zamknięcie „Nowego Wspaniałego Świata” - lokalu prowadzonego przez Krytykę Polityczną.

15 lipca, w 602. rocznicę bitwy pod Grunwaldem przy ul. Nowy Świat w Warszawie, gdzie mieściła się siedziba i knajpa KP zabrzmiał koncert: „Pożegnajmy lewaków godnie”. Obok rytmów „Tej ostatniej niedzieli” przechodnie mogli usłyszeć okrzyki patriotyczne. Przypomniano także o tym, że komuniści, których wychwala Krytyka Polityczna, wymordowali miliony niewinnych ludzi, w tym Polaków.

Uczestnikom pożegnalnego koncertu szczególnie utkwiło w pamięci wydarzenie z 11 listopada 2011 r., kiedy to gospodarze „Nowego Wspaniałego Świata” przygarnęli pod swój dach bandytów z Niemiec. Przybyli oni do Polski na zaproszenie środowiska związanego z Krytyką Polityczną, aby zakłócić nasze narodowe obchody Święta Niepodległości. Niemieccy goście lewaków znad Wisły, poważnie podeszli do swojej „misji” - napadali na polskich rekonstruktorów brutalnie ich bijąc.

Na to antypolskie środowisko władza nie tylko przymyka oko, ale też hojnie obdarza przyznając grube dotacje na ich deprawującą aktywność. I właśnie dzięki temu wsparciu ze strony „polskich” władz, Krytyka Polityczna od lat prowadzi swoją antynarodową działalność.

Jakże więc ucieszył fakt, że nie została przedłużona umowa na wynajem kamienicy przy jednej z piękniejszych ulic stolicy. Co prawda, Krytyka Polityczna znalazła już sobie lokal w innym miejscu, niemniej jednak, wyprowadzka z Nowego Świata stała się dobrym pretekstem do tego, by przyjść tego dnia i godnie pożegnać lewacką pigułkę.

Na pożegnalnym koncercie nie mogło zabraknąć Oddziału Warszawskiego Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy, którym kieruję. Wraz z red. Stanisławem Ciborowskim uwieczniliśmy na pamiątkę krótki reportaż. Dedykujemy go wszystkim tym, którym po drodze z narodowymi wartościami.

Agnieszka Piwar, przewodnicząca Oddziału Warszawskiego KSD

Reportaż można zobaczyć pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=7eNu7zrDFwc

i na stronie KSD:

http://ksd.media.pl/aktualnoci/771-jak-jagiello-na-krzyzakow-tak-my-dzisiaj-na-lewakow-reportaz-ow-ksd

 

Zmieniony ( 20.08.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.