Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 84 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia przeciw ZDROWIU arrow Czy w Polsce nadal stosowane są szczepionki z rtęcią?
Thursday 26 November 2020 16:15:30.31.
migawki
 

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy w Polsce nadal stosowane są szczepionki z rtęcią? Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
22.08.2012.

Czy w Polsce nadal stosowane są szczepionki z rtęcią?

"Wiarygodność" oświadczeń naukowców z PZH

 

Prof. Dorota Majewska

A propos teksu dra Jaśkowskiego [o krztuścu i kłamstwach, zob.! md]  dodam, że mam własne doświadczenia z naukowcami z PZH.  Przed rozpoczęciem mojego projektu badawczego w IPIN w 2006 r. (dotyczącego bezpieczeństwa szczepionek z rtęcią) zadzwoniłam do dr Bucholtz z pytaniem:  czy w Polsce nadal stosowane są szczepionki z rtęcią? 

 

Powiedziałam jej, że na Zachodzie takie zostały wycofane już do r. 2002. Ona wtedy oświadczyła, że Polsce też zostały one wycofane w r. 2004.  Kiedy w r. 2009 zbadaliśmy  zawartość rtęci w stosowanych w Polsce szczepionkach pediatrycznych,  okazało się, że rtęć w dużych ilościach nadal znajduje się  w co najmniej dwóch szczepionkach:  Euvax  oraz DTP (Biomed). W mniejszych ilościach znajdowała się ona także  praktycznie we wszystkich szczepionkach.

Tyle nt. "wiarygodności" oświadczeń naukowców z PZH.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.