Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Intronizacja Chystusa Króla Polski 15 arrow Kolejny TIR przeciw pobożnym i walecznym księżom
Sunday 16 February 2020 23:52:18.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kolejny TIR przeciw pobożnym i walecznym księżom Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
22.08.2012.

Kolejny TIR przeciw pobożnym i walecznym księżom

 

Dziś Matki Bożej Królowej a ks. Tadeusz walczy o Chrystusa Króla Polski

 

22 sierpnia, 17-ta.  Ks. Tadeusz Kiersztyn miał wypadek samochodowy - na jego samochód najechał TIR, to było zderzenie czołowe, siła uderzenia poszła na kierowcę, dlatego ks. Tadeusz znajduje się w stanie najcięższym. Pilnie prosimy o modlitwę wstawienniczą za ks. Tadeusza oraz za osobę towarzyszącą. Prosimy szczególnie o Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Króluj nam Chryste – zawsze i wszędzie

 

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/08/22/ks-tadeusz-kiersztyn-po-wypadku-w-stanie-bardzo-ciezkim-pilna-prosba-o-modlitwe/

Jezus jest Panem.

Dziś Matki Bożej Królowej a ks. Tadeusz walczy o Chrystusa Króla Polski

 

TIR (jego kierowca) zamordował euro-posła Filipa Adwenta, parę osób z Jego Rodziny i dwóch przypadkowych ludzi. TIR wzmocniony był z lewej strony, a kierownica była z „brytyjskiej”, prawej. Morderca nawet nie został aresztowany, co jest standardem przy wypadkach śmiertelnych.

TIR („białoruski” usiłował zabić dr-a Karpia (dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich) w Białej Podlaskiej, ale dokończono egzekucji pod szpitalem na Wołoskiej w Warszawie, skąd, jako zdrowy, wyszedł. Podobnie było z W. Sumlińskim, też w Białej Podlaskiej. Ten przeżył.

Przed laty - tak zginęli oficerowie badający kulisy męczeństwa bł. Jerzego Popiełuszki.

W diecezji tarnowskiej w ostatnich latach popełniono siedem udokumentowanych samobójstw księżom, zwykle -  szyderczo -„na stułach” . Pisujemy o tym, kuria milczy - i każe milczeć zaniepokojonym księżom.

=========================================

Ks.  Tadeusz Kiersztyn - wielki orędownik Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, zmarł w dniu dzisiejszym - w święto Matki Bożej Królowej, w godzinie Miłosierdzia Bożego

 

Zmieniony ( 22.08.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.