Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 111 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 12 (ze szpadlem w tle) arrow Świńska grypa czy tylko Medialna Nagonka
Thursday 09 April 2020 15:10:45.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Świńska grypa czy tylko Medialna Nagonka Drukuj Email
Wpisał: dr Jerzy Jaśkowski   
31.08.2012.

Świńska grypa czy tylko Medialna Nagonka

  TVP dla POlski

 http://www.dlapolski.pl/08/31/teoria-spiskowa-lepiej-tlumaczy-nie-tylko-afere-amber-gold/  

Pod tym adresem w prawym dolnym rogu występuje facet opowiadający dyrdymały.

Facet dyrdymały opowiada o tzw hiszpance.  Nazwa Hiszpańska grypa powstała dopiero w 1936 roku w Instytucie Rockefellera zajmującym się tworzeniem leku przeciw wirusom. Podobnie dyrdymały opowiada o epidemii i pandemii 

Przecież dawnej epidemia była w sytuacji kiedy w danym kraju zachorowało co najmniej 40-50% więcej aniżeli w poprzednim sezonie. A pandemia występowała  kiedy takie zachorowania były w co najmniej 6 krajach. 

Obecnie WHO zmieniło zasady, Pandemia jest kiedy dany wirus występuje w 6 krajach.Ale to dotyczy wybiórczo tylko tych wirusów czy bakterii , o których WHO mówi. 

Np. malaria jest w kilkudziesięciu krajach i ŻADNEJ EPIEDEMII CZY PANDEMII NIE MA.

 Kiła  jest w ponad 150 krajach i znowu ŻADNEJ EPIDEMII NIE MA 

Tak ogłupia się ludzi 

Niestety w ten sposób "TVP dla Polski"? działa nie tylko przeciw rozsądkowi, ale szkodliwie. Kto za to płaci? 

dr Jerzy Jaśkowski

Zmieniony ( 31.08.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.