Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Ks. Małkowski 12 arrow Zapowiedź relacji ks. Stanisława Małkowskiego z pogrzebu ks. Tadeusza Kiersztyna
Friday 28 February 2020 03:42:44.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Zapowiedź relacji ks. Stanisława Małkowskiego z pogrzebu ks. Tadeusza Kiersztyna Drukuj Email
Wpisał: W Obronie Wiary   
01.09.2012.

Zapowiedź relacji ks. Stanisława Małkowskiego z pogrzebu ks. Tadeusza Kiersztyna,

 prośba o modlitwę za księży Stanisława i Łukasza… 

Opublikowano 31 Sierpień 2012 by wobroniewiary http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/09/01/ks-stanislaw-malkowski-o-pogrzebie-ks-tadeusza-o-intronizacji-krucjacie-rozancowej-o-poswieceniu-rosji-niepokalanemu-sercu-maryi-oraz-o-posluszenstwie  

      Pragniemy poinformować Czytelników, że jutro poznamy więcej szczegółów z pogrzebu ks. Tadeusza Kiersztyna, a swoją relację przedstawi nam ksiądz Stanisław Małkowski, który przebył kilkaset kilometrów na Cmentarz Rakowicki i który – notabene – sam obecnie pełni posługę kapłańską na cmentarzu na Wólce Węglowej. ks. Łukasz Kadziński (pierwszy z lewej) i ks. Stanisław Małkowski (po środku zdjęcia) [zdjęcia w oryginale MD] 

      Zresztą ksiądz Łukasz Kadziński (orędownik Dzieła Krucjaty Różańcowej, artysta, natchniona dusza, wnuk Jana Dobraczyńskiego, szkolący księży w sprawowaniu mszy świętych trydenckich …. – również …Ci dwaj księża związani z obroną Krzyża, udziałem w Marszach Pamięci organizowanych w kolejne miesięcznice zbrodni smoleńskiej, zaangażowani w dzieło Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę – zostali skierowani do posługi pogrzebowej na cmentarzu komunalnym na Wólce Węglowej w Warszawie. (jeden już 30 lat temu, a drugi w tym roku również “w podziękowaniu za zasługi”…..Zaiste wielka to nagroda, i Im dedykujemy najnowszy wpis księdza Jacka Bałemby: “Pytanie o kryteria” – http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com [...] Pierwszym zadaniem kapłana jest oddawać cześć Panu Bogu. Najdoskonalej czyni to przez składanie Najświętszej Ofiary Mszy Świętej.
W Kościele powołuje się – spośród kapłanów diecezjalnych i zakonnych – ludzi na funkcje, godności i urzędy. Różne są kryteria promowania ludzi na funkcje, godności i urzędy.


Pytamy poważnie:
Czy w ostatnim dziesięcioleciu w Polsce ktoś został awansowany ze względu na wybitne zasługi w szerzeniu czci i kultu Pana Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie?
Czy w ostatnim dziesięcioleciu w Polsce ktoś został awansowany ze względu na wybitne zasługi w obronie królewskiego zwyczaju przyjmowania Komunii Świętej w postawie klęczącej – w jedności z naszym Ojcem Świętym Benedyktem XVI?
A jeśli ktoś dostąpił tego zaszczytu, to niechaj wystąpi i da świadectwo!
Ilu jest takich kapłanów i zakonników między nami?
 

Od nas:
Niech ciekawostki dopełni fakt, że ks. Stanisław Małkowski był Nr 1 do odstrzału na liście SB-ków i gdyby to Jego zastrzelono, to dziś być może On byłby beatyfikowany i do Niego zanosilibyśmy modły z prośbą o wstawiennictwo, a posługę cmentarną pełniłby zapewne ksiądz … ks. Jerzy Popiełuszko.
I to ksiądz Jerzy Popiełuszko przychodziłby pod Pałac Namiestnikowski i modliłby się pod Krzyżem a pani Marianna w swej niebieskiej chustce przesuwałaby paciorki różańca wraz z synem pod Krzyżem
Módlmy się za naszych Kapłanów, póki Ich mamy… skoro ma nam kto służyć i spowiadać i komunikować i w ogóle leczyć nasze zranione grzechami  dusze.

Zmieniony ( 01.09.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.