Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 43 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow szczepienia przeciw ZDROWIU arrow Presja: "nowe szczepienia na początek szkoły"
Tuesday 20 April 2021 00:39:05.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Presja: "nowe szczepienia na początek szkoły" Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
03.09.2012.

Presja: "nowe szczepienia na początek szkoły" 

 Prof. Dorota Majewska 

WHO ogłosiła, że obecne (ciężko  wyszczepione)  dzieci będą żyć znacznie krócej od swoich (mniej wyszczepionych) rodziców  

Coraz więcej ludzi na świecie poznało prawdę o szczepieniach i ich odmawia, dlatego nasila się presja producentów szczepionek i ich służb na naiwnych klientów.  Do tej pory szczepionki sprzedawano (i aplikowano) ludziom w gabinetach lekarskich, potem także w aptekach, teraz przyszła kolej na hipermarkety. W USA hipermarket Walmart, sprzedający głównie najtańsze, marnej jakości produkty "made in China", zajął się teraz także handlem szczepionkami.  Naiwnym, niewykształconym, ubogim klientom (najczęściej już silnie wyszczepionym)  będzie się tam teraz podawać wielokrotne dawki tanich szczepionek z rtęcią, aluminium i innymi toksycznymi składnikami. I naturalnie,  nikt nie będzie ponosił odpowiedzialności za szkody na zdrowiu lub zgony spowodowane przez te szczepienia.  To pokazuje, że w biznesie szczepionkowym nie chodzi o zdrowie obywateli, ale wyłącznie o maksymalizację zysków.
http://news.walmart.com/news-archive/2012/08/23/registered-nurses-provide-immunizations-at-walmart-stores-nationwide

            Inna pro-szczepienna presja pojawia się w szkołach wraz z hasłem: "nowe szczepienia na początek szkoły". 

Niedługo przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego dzieci będą zmuszane do przyjmowania baterii kolejnych toksycznych  szczepionek, których stale przybywa, bo są one najbardziej dochodowym biznesem dla firm farmaceutycznych.  Rynek zbytu (z pomocą przekupionych urzędników) jest ogromny, lecz żadnej odpowiedzialności za poszczepienne zgony i okaleczenia. Trudno o bardziej lukratywny,  barbarzyński i oszukańczy biznes.  Dlatego też w USA coraz więcej rodziców rezygnuje z publicznych szkół i uczy swoje dzieci w domu, albo posyła je do szkół prywatnych, które nie wymagają szczepień.  Te dzieci są tez znacznie zdrowsze od szczepionych i znacznie rzadziej chorują.

 Jeśli społeczeństwo nie przeciwstawi się obecnemu szczepionkowemu terrorowi, można prawdopodobnie niedługo oczekiwać łapanek dzieci oraz dorosłych do przymusowych szczepień nie tylko w publicznych szkołach i przedszkolach, ale i w środkach komunikacji publicznej, sklepach, kinach, na ulicach etc. Nowa polska ustawa o przymusie szczepień wygląda jak przygotowanie do takich akcji. Dlatego na całym świecie w korporacyjnych mediach bardzo nasila się propaganda proszczepienna. Ludzie już zbyt dużo wiedzą o szkodliwości szczepionek (głównie na podstawie własnych czy rodzinnych doświadczeń), wiec trzeba ich obawy zagłuszyć "ekspercką" i medialną propagandą.   Na szczęście, coraz mniej ludzi wierzy tej propagandzie.  Prawdę można jednak wyczytać między wierszami - nie bez przyczyny WHO ogłosiła, że obecne (ciężko  wyszczepione)  dzieci będą żyć znacznie krócej od swoich (mniej wyszczepionych) rodziców

Polacy muszą sobie wywalczyć taką sama wolność do decydowania o szczepieniach, jaką cieszą się obywatele krajów zachodnich w UE.


Pozdrawiam
DM

Zmieniony ( 03.09.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.