Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow demografia a rzeź niewiniątek arrow Aktywiści Greenpeace przeciw życiu
Saturday 31 October 2020 20:57:29.31.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Aktywiści Greenpeace przeciw życiu Drukuj Email
Wpisał: Izabela Kozłowska   
08.09.2012.

Aktywiści Greenpeace przeciw życiu

 

– Podeszli do idącej z tyłu grupy dziewcząt i zaczęli krzyczeć: „Niech żyje aborcja! Jesteśmy za śmiercią!”

 

7 września 2012 http://www.naszdziennik.pl/swiat/9344,aktywisci-greenpeace-przeciw-zyciu.html

 

Działacze Greenpeace atakowali uczestników hiszpańskiego marszu w obronie życia – Crossroads. Młodzi Hiszpanie opowiadający się za życiem maszerowali przez cały kraj w dniach od 7 lipca do 19 sierpnia br.

O zaistniałych na trasie incydentach poinformował portal LifeSiteNews. Wśród wielu ataków najpoważniejsze miały miejsce w mieście León. Młodzież idąca z Barcelony do Santiago de Compostela została tam najpierw bardzo serdecznie przywitana przez mieszkańców miasta i jego władze. Niestety, obecność pątników w Leónie – jak informuje portal – najwidoczniej rozzłościła działaczy jednej z najbardziej znanych organizacji ekologicznych na świecie – Greenpeace, którzy ubrani w kamizelki identyfikujące obrażali i obrzucali wulgaryzmami pielgrzymów.

Podszedł do nich jeden z działaczy i napluł na idącego pątnika. Pozostali zaczęli obraźliwie krzyczeć – wyjaśnił portalowi LifeSiteNews Jaime Hernandez, główny przewodnik marszu.

Jak zaznaczył, jeszcze bardziej działacze Greenpeace rozzłościli się po tym, jak obrońcy życia ignorowali karygodne zachowanie aktywistów.

– Podeszli do idącej z tyłu grupy dziewcząt i zaczęli krzyczeć: „Niech żyje aborcja! Jesteśmy za śmiercią!” – relacjonował Hernandez.

Jednocześnie wyjaśnił, iż obrońcy życia postanowili wezwać na miejsce zdarzenia policję po tym, jak jeden z aktywistów wskazującym palcem przejechał po swej szyi w geście podcinania gardła. Przybyli funkcjonariusze sporządzili stosowny protokół.

Incydent w Leónie był jednym z kilku, które spotkały maszerujących obrońców życia. Jednak jak zauważa Hernandez, był on jednocześnie najpoważniejszy. W czasie Crossroads pielgrzymi napotykali także różne napisy proaborcyjne, byli obrzucani jajkami. Natomiast w mieście Tordesillas lewicowy burmistrz nakazał tamtejszej policji zatrzymać przemarsz obrońców życia i zakazał rozdawania przez nich antyaborcyjnych broszur. Mimo to organizatorzy podkreślają, że pielgrzymi w każdym regionie byli bardzo serdecznie witani i podziwiani przez mieszkańców i władze mijanych miasteczek.

Jak powiedział portalowi szef międzynarodowej organizacji pro-life Crossroads - James Nolan, marsz w Hiszpanii okazał się ogromnym sukcesem. Ponadto zaznaczył, iż wyraźnie widać, że młodzi Hiszpanie są coraz bardziej skłonni bronić życia, więc takie marsze będą odbywały się w przyszłości.

Broniącą życia organizację Crossroads założył w 1995 roku Steve Sanborn, student Franciszkańskiego Uniwersytetu w Steubenville w stanie Ohio. Miała to być odpowiedź na wezwanie Jana Pawła II do młodzieży świata, by czynnie uczestniczyła w tworzeniu kultury życia. Każdego roku w Stanach Zjednoczonych odbywają się pielgrzymki pro-life z Seattle, San Francisco, San Jose i Los Angeles do Waszyngtonu. Poprzez swoje marsze chcą informować miejscową ludność o skutkach aborcji i zachęcać innych do włączenia się w obronę życia.

Izabela Kozłowska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.