Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow plotki Cioci Irenki arrow Traf Proroka (przykra sprawa z ptakiem)
Monday 06 July 2020 19:26:28.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Traf Proroka (przykra sprawa z ptakiem) Drukuj Email
Wpisał: Ciota Irenka.   
04.10.2008.

 Traf Proroka   (przykra sprawa z ptakiem) - uzupełnione...

            Ciocia Irenka była bardzo smutna: Zginął jej przyjaciel i opiekun, Prorok. W mercedesie, w Misji Europejskiej, z Asystentką, droga pusta i prosta, a pojechał na Zderzenia Czołowe. No cóż, zdarza się w Walce o Lepsze Jutro. Smutek Dobrej Cioci wynika z czego innego: Nie tylko policja, ale i gapie widzieli (i fotografowali!), że Prorok miał ptaka na wierzchu... Jak to ukryć? Partnerka szczęśliwie zanikła ze szpitala, nie wyjaśni więc swej pozycji w tej sprawie. Z policjantami sprawa prosta - rozkaz jest rozkaz. Ale znaleźć tego oszczercę fotografa – to kłopot... A, paskuda, nie był w dodatku jedyny.

          Podobno na zachowanych zdjęciach widać, że ptaka mu jednak (niechcący zapewne..) odgryzła. Stąd brak tej "świadkówny" we wszelkich wnikliwych śledztwach i badaniach sądowych.

            Odprawiono uroczyste nabożeństwo w świątyni religii, przeciw której Prorok całe życie walczył, nawet arcy-kapłan udzielił wtedy Komunii św.  - ministerce, która poparła zabijanie dzieci (pseudonim "Skrobacz").

            Więc może i fotograf się nawróci na milczenie? Omerta!! Ale Ciocia ciągle jest niespokojna i smutna.

[9 paźdz. '09 Powiedział mi inny mason, też "znany", że u niektórych z nich perwersyjny seks, nawet w starości, traktowany jest jako lek na przedłużenie życia, może na nieśmiertelność.. Odrzekłem, że "nieśmiertelność" i tak mają zapewnioną, ale zapewne w  "ciepłym miejscu". - Tak uważasz? ... szczerze zainteresował się mój rozmówca.

Zmieniony ( 31.07.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.