Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 59 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 12 (ze szpadlem w tle) arrow Polowanie na ciała - to przemysł ?
Wednesday 23 October 2019 12:31:32.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Polowanie na ciała - to przemysł ? Drukuj Email
Wpisał: Rzepa   
09.09.2012.

Polowanie na ciała - to przemysł ?

 

„po narkotykach najlepszy geszeft świata”

 

08-09-2012,  http://www.rp.pl/artykul/931226.html

MROCZNY HANDEL CZĘŚCIAMI CIAŁA - PONIEDZIAŁEK | 21.45 | TVP 1

W cyklu „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem" TVP 1 przedstawi szokujący dokument, ukazujący handel ludzkimi organami na Ukrainie.

W kraju tym, gdzie sekcja zwłok jest procedurą obowiązkową, uczyniono z tego świetnie prosperujący przemysł, który z powodu zawiłości prawno- medycznych jest w zasadzie legalny. Podczas dziennikarskiego śledztwa autorzy filmu Wolfgang Luck i Martina Keller zdobyli dowody na to, że ukraińscy patomorfolodzy bez wiedzy i zgody rodzin zmarłych wycinają denatom wszystkie części ciała, które można sprzedać – całe narządy, fragmenty tkanek, a nawet kości. To, co nie zostanie zużyte do transplantacji, posłuży do produkcji materiałów medycznych.

Organy dostarczane są do oficjalnie działającej niemieckiej firmy, która wysyła je dalej, m.in. do USA. Tylko w ciągu ubiegłego roku z Kijowa wysłano na Zachód ponad tysiąc amputowanych nóg. Te „części zamienne" wszczepiane są pacjentom, którzy nie wiedzą, jakie jest ich pochodzenie. Tymczasem pozyskuje się je nierzadko z pogwałceniem wszelkich standardów – w filmie pokazano obskurną, brudną klitkę, w której odbywają się sekcje. Pozyskiwane w tak niehigienicznych warunkach narządy mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentów, jednak popyt na nie jest tak wielki, że trudno ....

 

[tyle dali w Rzepie md]

Zmieniony ( 09.09.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.