Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Reptylianin Rockefeller i spółka Chińska Partia Komunistyczna
Tuesday 19 January 2021 03:12:40.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Reptylianin Rockefeller i spółka Chińska Partia Komunistyczna Drukuj Email
Wpisał: Rockefeller   
21.09.2012.

Reptylianin Rockefeller i spółka Chińska Partia Komunistyczna

 

8 sie 2012 http://www.serwis24h7.pl/31-nauka-serwis-gdynia/31-99-reptylianin-rockefeller-i-spolka-chinska-partia-komunistyczna

 

Wiele w przeciągu ostatnich lat dokonano dla zdumiewającego rozwoju gospodarczego Chin.

 

W tym aspekcie Chiny są paradygmatem rozwoju nowoczesnej gospodarki z wysokimi wskaźnikami wzrostu, które nie maleją. Paradoksalnie ten kraj na czele hiper-kapitalistycznego wzrostu jest definiowany jako republika socjalistyczna rządzona przez Chińską Partię Komunistyczną. W tym sensie komunistyczne Chiny Mao Tse-tunga jawią się jako rodzaj dialektycznego rozwiązania „konfliktu” pomiędzy kapitalizmem a komunizmem czyli hiper-kapitalistyczna wydajność gospodarcza połączona z systemem społecznym, politycznym i kulturalnym marksistowskiego komunizmu. W tym szczególnym chińskim systemie nie istnieją ograniczenia dla produkcji towarów i usług ale istnieje prawie totalny zakaz posiadania dzieci za wyjątkiem sytuacji kiedy państwo „autoryzuje” ich posiadanie.

 

To o czym nikt nie mówi jest osobliwe małżeństwo globalnej oligarchii finansowej, na czele z jednym z czołowych „rewolucjonistów”, Davidem Rockefellerem, z jednej strony i maoistowskiej Komunistycznej Partii Chin z drugiej strony, pozornie śmiertelnych wrogów ale w rzeczywistości wspólników we władzy nad światem jako że „chińskie” koncerny, które są na czele gwałtownego rozwoju gospodarczego i wykazują się globalną ekspansją, są w rzeczywistości własnością i filiami ogromnych, multi-nacjonalnych anglo-amerykańskich i europejskich koncernów, których prawdziwymi właścicielami są wielkie banki inwestycyjne pochodzenia żydowskiego (Morgan Chase Corp., Goldman Sachs, etc.).

To nie jest zbieg okoliczności, że David Rockefeller po swojej podróży do Chin w 1973 roku, opublikował w prestiżowej gazecie artykuł w którym wychwalał Chińską Rewolucję Komunistyczną, jej osiągnięcia społeczne i przywództwo Mao Tse-tunga, jako „jednego z najważniejszych i pomyślnych wydarzeń w historii ludzkości”. I nie chodziło o to, że Rockefeller został rewolucyjnym marksistą. W rzeczywistości słowa Rockefellera świadczą dobitnie, że jest on daleki od śmiertelnej wrogości kapitalisty w stosunku do komunizmu.

 

Komunizm według niego był i jest niezastąpiony do wymiany kapitalizmu ponieważ komunizm dostarcza surową i skuteczną kontrolę społeczną i polityczną nad całością ludności i pozwala właścicielom bogactw zażywać pokoju i cieszyć się z owoców bogactwa. I nie jest tak, że Rockefeller i jego kumple stali się komunistami, nie. To komunistyczni przywódcy byli i są tak naprawdę pracownikami i menedżerami Rockefellera i spółki.

W tym szczególnym przypadku „rewolucyjne” Chiny Mao Tse-tunga otworzyły swoje granice dla anglo-amerykańskich i europejskich koncernów by mogły one stworzyć w Chinach swoje siedziby i mogły rozpocząć hiper-kapitalistyczny rozwój gospodarczy zaprojektowany i zaplanowany przez międzynarodową oligarchię finansowo-przemysłową w oparciu o wyznaczone zasady „Masters of the Universe” (Panów Świata), o nowy proces produkcyjny, który osiągnie swoją kulminację w tak zwanej „globalizacji”, która oznacza kontrolę urodzeń na poziomie globalnym ponieważ ta nowa ekonomia globalna nie potrzebuje wzrostu ludności żeby się rozwijać i wzrastać jak dowiodła tego historia ostatnich dekad. A ponadto nie tyle, że nie potrzebuje ta ekonomia wzrostu ludności co właśnie ten wzrost jej tylko przeszkadza i zaburza nowy proces gospodarczy i dlatego dąży się do polityki zerowego wzrostu populacji a nawet do jej zmniejszania. Nikt nie mówi i nie pisze o cenie jaką ludzkość płaci za ten fantastyczny wzrost gospodarczy, który jest niczym innym jak stałym i systematycznym ludobójstwem dziesiątków milionów nienarodzonych dzieci.

 

Polityka jednego dziecka prowadzona przez komunistyczny rząd chiński doprowadziła w ciągu 30 lat do gigantycznej liczby 300-450 milionów pomordowanych dzieci.

 

Gao Qiang, który piastował przez 2 lata stanowisko sekretarza Partii Komunistycznej Ministerstwa Zdrowia Chińskiej Republiki Ludowej ds. polityki kontroli populacji powiedział kongresmanowi Huelskampowi na spotkaniu z członkami komisji budżetowej, że populacja chińska jest mniejsza o 400 milionów ludzi dzięki przyjęciu i narzuceniu przez Chińską Partię Komunistyczną polityki jednego dziecka.

 

 Byłem wstrząśnięty słysząc chińskiego oficjela przyznającego jak wielu ludzi zostało zgubionych w rezultacie polityki jednego dziecka”- stwierdził ówczesny kongresman Huelskamp.

Następnie kongresman powiedział- „Ta liczba ujawnia fakt, że ta polityka w konsekwencji spowodowała utratę większej liczby ludzi niż wynosi całkowita populacja Stanów Zjednoczonych (312 milionów). Pomyślcie o konsekwencjach demograficznych tej polityki, szczególnie w świetle faktu utraty nieproporcjonalnie wielkiej liczby dziewczynek. Ale nawet gdyby ta polityka zakończyła się dzisiaj to jej skutki odczuwalne będą w nadchodzących latach”.

 

Wyżsi funkcjonariusze Komunistycznej Partii Chin kontynuują głoszenie „wielkiego sukcesu” w odniesieniu do ich brutalnej polityki kontroli urodzeń, która w istocie jest eliminacją ludzi i najwyższą pogardą dla praw ludzkich. Najogólniej mówiąc to te wyniki osiągnięto poprzez zmuszanie młodych kobiet, niektórych w ostatnich miesiącach ciąży, do przeprowadzenia aktu aborcji, który był zakwalifikowany przez Trybunał Norymberski jako zbrodnia przeciwko ludzkości. Ale także ujawniają one fundamentalny chaos jaki komuniści stworzyli w dziedzinie demograficznej czyli inaczej mówiąc gwałtowne starzenie się populacji, która w większości jest męska. Dzięki temu narzuconemu, obłędnemu „planowaniu rodziny” Chiny są krajem gdzie dziewczęta są selektywnie zabijane przed narodzeniem i gdzie młodzi mężczyźni nie mogą znaleźć żony a młode kobiety są przemycane przez granicę żeby zaspokoić popyt.

 

Potęga pod czerwonym pentagramem Lucyfera [zdj. w oryginale MD]

 W skrócie: Chiński wzrost gospodarczy oparty jest o skrajny wyzysk i unicestwianie Chińczyków, o bardzo tanią siłę roboczą z jednej strony a z drugiej strony na mordowaniu milionów dzieci. Chińskie produkty, które kupujemy i z których się cieszymy, ociekają strumieniami krwi ale my tego nie widzimy albo nie chcemy tego zobaczyć.

  Juan Carlos Noriega

 

Źródło  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/08/08/wojna-przeciwko-ludziom-program-rockefellera-dla-komunistycznych-chin-3

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.