Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 84 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow DEMOGRAFIA 12 arrow Aborcja znacznie groźniejsza niż poród (dla matki, oczywiście)
Thursday 29 October 2020 15:02:09.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Aborcja znacznie groźniejsza niż poród (dla matki, oczywiście) Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
22.09.2012.

Aborcja znacznie groźniejsza niż poród (dla matki, oczywiście)

 

http://niezalezna.pl/33125-aborcja-znacznie-grozniejsza-niz-porod

 

Zgony matek w następstwie aborcji znacznie przewyższają liczbę zgonów podczas porodu – tak wynika z opublikowanej w Danii analizy przyczyn tzw. zgonów położniczych, którą cytuje portal hli.org.pl.

Powszechnie uważa się, że dla kobiety aborcja jest bezpieczniejsza niż poród. Tymczasem nowa analiza dokumentacji medycznej prawie pół miliona Dunek pokazuje znacznie wyższą umieralność matek w następstwie przerwania ciąży niż porodu.

Kobiety, które dokonały aborcji w pierwszych 12 tygodniach ciąży, umierały niemal dwukrotnie częściej niż kobiety rodzące. Sytuacja dotyczy okresu 180 dni po zdarzeniu. Kobiety, które dokonały aborcji po 12. tygodniu ciąży, umierały czterokrotnie częściej niż kobiety rodzące. Sytuacja dotyczy jednego roku po zdarzeniu.

Badania, w których analizowano umieralność kobiet w powiązaniu z historią prokreacji oparto na danych medycznych 463 tys. kobiet, które w latach 1980–2004 po raz pierwszy zaszły w ciążę.

Wyniki opublikowano w czasopiśmie „Medical Science Monitor” w artykule pod tytułem: “Short and Long Term Mortality Rates Associated with First Pregnancy Outcome: Population Register Based Study for Denmark 1980-2004”.

Dodajmy, że badane aborcje dokonywano nie w Trzecim Świecie, w fatalnych warunkach, lecz w doskonale wyposażonych duńskich klinikach.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.