Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Ekshumacje arrow Coraz więcej Rodzin domaga się zbadania, co jest w trumnach. WSZYSTKICH.
Sunday 20 September 2020 12:11:57.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Coraz więcej Rodzin domaga się zbadania, co jest w trumnach. WSZYSTKICH. Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
23.09.2012.

Coraz więcej Rodzin domaga się zbadania, co jest w trumnach. WSZYSTKICH.

 

Rodziny chcą ekshumacji

 

 

http://niezalezna.pl/33119-rodziny-chca-ekshumacji

 

Nie wiemy, kto leży w grobie, przy którym się modlimy. Byśmy zaznali spokoju, konieczne są ekshumacje wszystkich ofiar – mówi coraz więcej bliskich ofiar katastrofy smoleńskiej, m.in.: Ewa Kochanowska, Magdalena Merta, Dariusz Federowicz, Andrzej Melak, Jacek Świat.

Tego samego zdania są także osoby, których bliskich już ekshumowano, m.in. Małgorzata Wassermann, Beata Gosiewska, Janusz i Piotr Walentynowiczowie.

– Nikomu z nas nie jest dziś dana pewność, że staje nad grobami swoich bliskich – mówi Ewa Kochanowska. Podobne obawy ma Magdalena Merta.

– Mam ogromne wątpliwości co do tożsamości osoby, która jest złożona w naszym rodzinnym grobie. Nie wiem, czy to mój mąż
– mówi.

Jacek Świat to, co się obecnie dzieje, nazywa drugą katastrofą smoleńską. – Od ponad dwóch lat jesteśmy skazywani na upokorzenie – mówi.

Według Małgorzaty Wassermann niemożliwe jest zakończenie postępowania bez przeprowadzenia sekcji zwłok wszystkich ofiar. – Bez tego rodziny nigdy nie zaznają spokoju – dodaje Dariusz Federowicz.

Część rodzin, z którymi rozmawialiśmy, nie chce się wypowiadać w mediach. Przyznają jednak, że w ostatnich dniach w ich głowach zrodziło się wiele wątpliwości. Mówią, że jeśli taka będzie wola większości – a byłoby to niezbędne dla dobra śledztwa – zadeklarują się głośno w tej sprawie, „stojąc w szeregu razem z tymi, którzy walczą o prawdę o katastrofie”.

– Rodziny mają prawo do ekshumacji, ponieważ mają prawo do prawdy. Moje wcześniejsze określenie, że ekshumacja jest szaleństwem, było krzywdzące i niepotrzebne – przyznał niedawno w „Gazecie Polskiej” ks. Henryk Błaszczyk, który był obecny przy zamykaniu trumien w Moskwie.

Więcej w sobotniej "Gazecie Polskiej Codziennie"

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.