Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 115 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/IV arrow Wyjaśnienia prokuratora Parulskiego i "Córki grabarza"
Wednesday 02 December 2020 17:12:03.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wyjaśnienia prokuratora Parulskiego i "Córki grabarza" Drukuj Email
Wpisał: SZUAN   
26.09.2012.

Wyjaśnienia prokuratora Parulskiego i "Córki grabarza"

 

Pomoc prawna czy legalizacja przestępstwa?

 

 

Na konferencji prasowej płk. Zbigniew Rzepa z NPW przyznał, że prokuratura wojskowa zwróciła się do strony rosyjskiej z wnioskiem o pomoc prawną w związku z wykonaniem sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej. Te czynności zostały wykonane przez stronę rosyjską.

Tylko pozostaje jedno „ale” – bo o ile umiem liczyć, to NPW zwróciła się o pomoc prawną DZIEŃ po tym ,jak sekcje były już wykonywane !

Do tego NIKT nie widział tego druczku , a mnie ciekawi – co było objęte tą „pomocą” – rozpoznanie ciał, dokładne sekcje  zwłok, czy też inne badania ? I kto się podpisał pod takim a nie innym zakresem owej „pomocy” ? A jakie były terminy i dodatkowe ustalenia ? A było w nim coś o niszczeniu wraku, zacieraniu śladów na miejscu katastrofy, oddaniu czarnych skrzynek ? A może było od razu o brzozie, po co zwlekać ?

Czy to aby nie było tak, że po przyjeździe prokuratora Parulskiego z ekipą i „Córką grabarza” na czele (czyli tą, co potem kopała na 1m w głąb..) dowiedziano się, że Rosjanie bez żadnego oglądania się na prawo robią sekcję, a wniosek o pomoc prawną powstał post factum, by zalegalizować ewidentne łamanie prawa ?

Czy to nie był aby , do tego w imieniu RP,  współudział w przestępstwie Rosjan i tuszowanie tego faktu przed opinią publiczną i wymiarem sprawiedliwości ?

Chciałbym wiedzieć, co się za tym kryje, bo w konsekwencji pojawiają się dalsze pytania, również te najważniejsze –ile tej uległości jeszcze wyjdzie na jaw ?

Czy to aby nie jest tak, że „uprzejmy” sędzia z Sopotu jest tylko pierwszym sygnałem, a „uległość i grzeczność” sięga najwyższych organów Państwa ?

Zmieniony ( 26.09.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.