Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/IV arrow Czy syn Anny Walentynowicz zaskarży Seremeta o pomówienie?
Wednesday 02 December 2020 16:34:51.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy syn Anny Walentynowicz zaskarży Seremeta o pomówienie? Drukuj Email
Wpisał: Joanna Mieszko-Wiórkiewicz   
28.09.2012.

Czy syn Anny Walentynowicz zaskarży Seremeta o pomówienie?

Joanna Mieszko-Wiórkiewicz 28.09.2012 http://niemcy.salon24.pl/450906,czy-syn-anny-walentynowicz-zaskarzy-seremeta-o-pomowienie

 

 Prokurator generalny publicznie oskarżył p. Janusza Walentynowicza o to, że "nietrafnie rozpoznał" ciało swojej Matki. Tymczasem tutaj opisano całą procedurę identyfikacyjną i jeszcze PRZED oświadczeniem Seremeta, które poszło w świat i zrobiło w rosyjskich mediach oczekiwaną karierę (patrz tutaj). Na korzyść Janusza Walentynowicza wypowiedział się ks. Błaszczyk. Tym samym Janusz Walentynowicz zyskał ważnego świadka.

 

"We wtorek, po informacji prokuratury o zamianie ciał Anny Walentynowicz i Teresy Walewskiej -Przyjałkowskiej, ks. Błaszczyk powiedział, że podczas identyfikacji w Moskwie prawidłowo wskazano ciało Anny Walentynowicz. Powiedział, że po pożegnaniu przez bliskich nikt nie miał wstępu do pomieszczenia, w którym strona rosyjska przygotowywała ciała do procedury celnej. Ciała obu kobiet, wraz z 32 innymi, sprowadzono do Polski 15 kwietnia 2010 roku. "

 

 Oskarżenie Janusza Walentynowicza jest czynem kwalifikowanym. Na to są odpowiednie paragrafy i najwyraźniej Prokurator Generalny RP gwiżdże na Kodeks Karny uważając, że jego on nie dotyczy. Miejmy nadzieję, że Janusz Walentynowicz z adwokacką pomocą zechce zrobić użytek ze swoich praw.


Najwyraźniej "nietrafnie" rozpoznały ciała swoich bliskich także inne rodziny, bo prokuratura zapowiedziała sześć dalszych ekshumacji. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.