Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Zdrowie arrow http://iozn.pl/petycja/Leki naturalne, których Bruksela i przemysł farmaceutyczny chcą nas pozbawić.
Friday 23 April 2021 04:05:06.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
http://iozn.pl/petycja/Leki naturalne, których Bruksela i przemysł farmaceutyczny chcą nas pozbawić. Drukuj Email
Wpisał: leki naturalne   
29.09.2012.

 

 

Wejdź na stronę http://iozn.pl/petycja/petycja.html i zapoznaj się z przygotowywanym przez biurokratów z Brukseli kolejnym planem ataku wymierzonego w nasze kieszenie, lecz tym razem nie tylko w nie. Celem o wiele bardziej wrażliwym i dla nas newralgicznym jest nasze zdrowie. Ustawiono bariery biurokratyczno-finansowe odcinające od rynku zdecydowaną większość producentów leków opartych na surowcach naturalnych i ziołach, oraz leczniczo działających suplementów diety. Koszty stosownych do nowego prawa zaświadczeń, oraz czas ich uzyskiwania powodują bankructwa i likwidację produkcji.  Na przykład zbadanie właściwości nasion kopru z którego od wieków  na całym prawie świecie przyrządza się herbatę niemowlętom zajęło tym specjalistom dwa lata. Jak będzie z bardziej skomplikowanymi medykamentami?


W rezultacie skazani będziemy na stosowanie w miejsce środków naturalnych ich chemicznie wytworzonych odpowiedników. Są one nie tylko droższe, ale i często o szkodliwych działaniach ubocznych.

Dyskusje o skuteczności związków identycznych chemicznie z naturalnym lecz wytworzonych sztucznie to sprawa ciągle nieskończona. Trudno ocenić na czym bardziej im zależy. Czy chodzi o nasze pieniądze, czy o depopulację?


Z tego względu nie wahaj się, aby powiadomić ludzi z Twojego otoczenia i zachęcić ich do dołączenia do naszego grona, poprzez wysłanie im poniższego odnośnika:

http://iozn.pl/petycja/petycja.html
Zmieniony ( 16.11.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.