Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Zdrowie arrow Pikantny składnik papryki - naturalny lek na raka ?
Friday 23 April 2021 04:58:13.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pikantny składnik papryki - naturalny lek na raka ? Drukuj Email
Wpisał: Maciejka   
29.09.2012.

Pikantny składnik papryki - naturalny lek na raka ?

Kapsaicyna - koncernom nie opłaca się inwestować

 

 

[umieszczam, bo sądzę, że zaszkodzić nie powinna, a trochę pomóc może... MD]

 

Maciejka  http://maciejka.nowyekran.pl/post/75356,kapsaicyna-naturalny-lek-na-raka-koncernom-nie-oplaca-sie-inwestowac

".. Kapsaicyna, pikantny składnik papryki, niszczy komórki nowotworowe, działając na ich mitochondria - informuje pismo "Biochemical and Biophysical Research Communications" .."

Cytat: "..  Jak wykazali naukowcy z Nottingham University, kapsaicyna pobudza komórki nowotworowe do samozniszczenia (apoptozy), atakując ich mitochondria, które odpowiadają za wytwarzanie energii. Także inne spokrewnione z kapsaicyną związki - tak zwane wanilloidy - potrafią specyficznie wiązać się z komórkami nowotworowymi, nie uszkadzając zdrowych. Zdaniem autorów badań odmienność mitochondriów to "pięta Achillesowa" wszystkich nowotworów, a więc lek, który działałby tylko na nie, mógłby być skuteczny i uniwersalny w terapii wszystkich nowotworów. Ponieważ powszechne spożycie papryki wykazało względną nieszkodliwość kapsaicyny, badania kliniczne nad jej zastosowaniem w leczeniu nie powinny być kosztowne ani długotrwałe, ale z powodu niemożności opatentowania składników i taniości samego leku – nie będzie możliwa jego produkcja. .."

Czytaj więcej:  Pomóz sobie sam - Kapsaicyna

Cytat: "... Kapsaicyna nie atakuje zdrowych, normalnych komórek. Informacja była prawdziwie rewolucyjna, ale ja nie mogłem czekać, bo od odkrycia do produkcji leku mogły minąć całe lata, a być może lek nigdy nie zostałby wyprodukowany, bo koncerny farmaceutyczne nie są za bardzo zainteresowane wyprodukowaniem specyfiku całkowicie leczącego organizm. Skąd czerpaliby zyski, gdyby wyleczyli ludzi z najgroźniejszej choroby. Postanowiłem wyprodukować lek sposobem domowym, dawkując go żonie. Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania ..."

Czytaj więcej:  lek na raka? – kapsaicyna

Co ciekawe, na forach znalazłem, że działa pozytywnie na układ pokarmowy. Jedna z osób chorych na cukrzyce napisała, że prawdopodobnie stymuluje trzustkę. Wątki poruszają nawet odchudzanie.

Jedno jest pewne. Nie zaszkodzi a dobrze podobno robi na organizm.

Przede wszystkim: ludzie szukają lekarstwa na raka jako takiego cudownego eliksiru, zastrzyku, środka. Jednak należy wziąć pod uwagę, że sprawa tej potwornej choroby, na którą zapada coraz więcej osób, to sprawa codziennego dbania o organizm.

Nie da się znaleźć cudownego środka, jeśli codziennie nie dostarczasz do organizmu odpowiedniej ilości prawdziwych witamin (z warzyw i owoców). Chemiczne witaminy nie są tożsame z naturalnymi. Poza witaminami, organizm ludzki potrzebuje wszelakich związków do prawidłowego funkcjonowania. Tych związków dostarczamy mu coraz mniej. To co kupujemy w sklepach w większości jest przetworzone.

Skąd zatem organizm ma czerpać prawdziwe i naturalne składniki potrzebne mu do życiu? Nie ma cudownej terapii. Jest sposób życia i uzupełnianie związków, których nasz organizm się domaga.

W linkach do całych postów znajdziecie opisy jak przyrządzić odpowiednio papryczki. Jest tam jakiś kontakt. Zachęcam do szperania w necie. Temat jest poruszany na różnych forach.

Najważniejsze to nie jeść, nie hodować, nie kupować GMO, bo ta technologia powoduje raka

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.