Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/IV arrow Stuła z Matką Bożą Katyńską
Wednesday 02 December 2020 17:33:04.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Stuła z Matką Bożą Katyńską Drukuj Email
Wpisał: JOANNA MIESZKO-WIÓRKIEWICZ   
02.10.2012.

Stuła z Matką Bożą Katyńską

 

JOANNA MIESZKO-WIÓRKIEWICZ

 

http://niemcy.salon24.pl/451879,fym-wobec-wywiadu-z-joanna-racewicz-czuje-sie-oszukana-wprost#comment_6671966

 

Znalazłam w dzisiejszym ND, tutaj:
http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/11361,ten-wylot-byl-jej-marzeniem.html jeszcze jedną ważną ciekawostkę:

„Wylot z prezydentami Kaczyńskim i Kaczorowskim do Katynia miał być spełnieniem jej wielkiego marzenia. Do Rosji Walewska -Przyjałkowska zabrała ze sobą katyńską stułę ks. Zdzisława Peszkowskiego z wyhaftowaną na niej Matką Bożą Katyńską. Była umówiona z ks. bp. Tadeuszem Płoskim, że wręczy mu ją przed Liturgią w Katyniu, a po uroczystej Eucharystii zabierze z powrotem do Warszawy.


         - Tydzień przed wylotem wszystko miała dopięte na ostatni guzik. Była naprawdę przeuroczą starszą panią, która potrafiła z pięknym uśmiechem i z siłą lokomotywy dążyć do celu, który uznała za słuszny – wspomina jej przyjaciółka.

Halina Kurpińska ujawnia, że po katastrofie smoleńskiej stuła ks. Peszkowskiego wróciła do Fundacji Golgota Wschodu w stanie nienaruszonym. Nie była w najmniejszym stopniu postrzępiona czy nadpalona, nawet torebka foliowa, w której się znajdowała, nie uległa najmniejszemu uszkodzeniu.” (sic!!!)”

 

=================================

[to był sygnał, że „widzicie, wszystko możemy...” ? Jak pamiętamy, godło Państwa z salonki prezydenckiej też zostało natychmiast odnalezione - i zwrócone w stanie nietkniętym.  Sataniści „bawią się” symbolami. MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.