Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow DEMOGRAFIA 12 arrow Aborcja największym zabójcą czarnoskórych Amerykanów
Sunday 20 September 2020 15:08:39.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Aborcja największym zabójcą czarnoskórych Amerykanów Drukuj Email
Wpisał: Marcin Jendrzejczak   
09.10.2012.

Aborcja największym zabójcą czarnoskórych Amerykanów

 

Marcin Jendrzejczak

 

2012-10-09  http://www.pch24.pl/aborcja-najwiekszym-zabojca-czarnoskorych-amerykanow,6495,i.html#ixzz28mbRBMXj

 

Dwie amerykańskie organizacje pro-life: „Radiance Foundation” i „Virginia Life Coalition” rozpoczęły zakrojoną na szeroką skalę kampanię blibordową. Hasło kampanii to „Ojcostwo zaczyna się w łonie matki”. To sprzeciw wobec działań pro-aborcyjnej organizacji „Planned Parenthood” prowadzących do destrukcji czarnoskórych rodzin.

Dwadzieścia jeden bilbordów i ponad 100 plakatów umieszczono w całym regionie Hampton Roads w stanie Virginia. Celem kampanii jest podniesienie świadomości społecznej w kwestii negatywnego wpływu braku ojca na dzieci – narodzone i nienarodzone. Odsetek rodzin żyjących bez ojca jest bowiem bardzo znaczący wśród czarnoskórych w Stanach Zjednoczonych. O ile na początku lat 60-tych bez ojca żyła co czwarta czarnoskóra rodzina w USA, to aktualnie aż 72,3 % czarnoskórych dzieci rodzą samotne matki (wśród białych ten wskaźnik jest także wysoki, ale wynosi 35,7%).  Rodziny, w których nie ma ojca pięć razy częściej cierpią ubóstwo. Ponadto 84% aborcji wśród Amerykanek jest przeprowadzanych przez kobiety niezamężne. Statystyki wskazują również, iż śmiertelność niemowląt jest dwa razy wyższa w domach, w których nie ma ojców.

 Proaborcyjna „Planned Parenthood” fałszuje jednak statystyki dotyczące przyczyn śmiertelności niemowląt, by uzyskać zgodę na swą aborcyjną działalność. Jej członkowie nie są skłonni do przyznania, że najczęstszą przyczyną aborcji jest brak ojców w domu. Oznaczałoby to zaprzeczenie ich feministycznej ideologii. Jako lekarstwo na śmiertelność niemowląt proponują… zabijanie ich w łonie matki. Organizacja uzyskała niedawno cichą zgodę Departamentu Zdrowia Virginii na rozbudowę śmiercionośnego centrum. Oficjalnie głównym celem centrum jest leczenie problemów układu moczowego.

Jak jednak zauważa Ryan Bomberger jest to zwykłe kłamstwo. – „Planned Parenthood” nie działa w biznesie leczenia nietrzymania moczu – mówi. – Oni zajmują się aborcją, a korzystanie z licznych zgonów czarnych niemowląt (43 w 2010r.) do uzasadniania celowego powodowania kolejnych zgonów to podłość – dodaje. Z tymi twierdzeniami zgadza się Star Parker, felietonista i prezes CURE (Center for Urban Renewal & Education). – „Planned Parenthood” od dziesięcioleci zatruwa miasta Ameryki – mówi Parker. – Aborcja jest największym zabójcą czarnych Amerykanów – dodaje.

 Organizacja „Planned Parenthood” została założona w 1916r. przez feministkę Margaret Sanger. Pierwotnie nosiła nazwę  American Birth Control League (Amerykańska Liga Kontroli Urodzin). Sanger była zwolenniczką eugeniki i rasistką. Podobno nazywała Murzynów „chwastami” i bywała na spotkaniach Ku-KluxKlanu. W 1939r. jej organizacja rozpoczęła projekt mający na celu zmniejszenie przyrostu naturalnego wśród czarnoskórych (tzw. Negro Project). Współczesna „Planned Parenthood” nie jest także wolna od oskarżeń o eugenikę. W 1998r. wysunięto wobec niej zarzuty promowania aborcji w sposób szczególny wśród czarnoskórych. Mimo to organizacja otrzymuje co roku pół miliarda dolarów dotacji z kieszeni podatników.

 Źródło: lifesitenews.com

Marcin Jendrzejczak

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.