Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 102 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow o WSI i PO WSI -12 arrow Sprzedaż OLT Express Germany za jeden euro
Thursday 09 April 2020 19:36:22.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sprzedaż OLT Express Germany za jeden euro Drukuj Email
Wpisał: Marcin Plichta   
16.10.2012.

Sprzedaż OLT Express Germany za jeden euro

 

Tajemnica sprzedaży OLT Express Germany

 

http://niezalezna.pl/33883-tajemnica-sprzedazy-olt-express-germany

 

Gdy upadek Amber Gold był już przesądzony, Marcin P. postanowił sprzedać niemiecki oddział linii lotniczych OLT. Zastanawiać może jednak suma tej transakcji – firma i cztery samoloty sprzedano za... 1 euro.

Z ustaleń „Faktów” TVN wynika, że na kilka dni przed ogłoszeniem upadłości Amber Gold niemiecki oddział OLT Express i należące do niego cztery samoloty sprzedano za 1 euro. Dzięki temu, już po upadku firmy na lotnisku im. Chopina nadal lądują samoloty z logo OLT Express.

Niemiecki oddział linii lotniczych OLT Express został sprzedany holenderskiej spółce, która najwyraźniej na transakcji zrobiła świetny interes. Kupiła firmę z całą infrastrukturą i marką oraz cztery sprawne samoloty za symboliczną kwotę 1 euro.

Były dyrektor OLT nie udziela informacji na temat powodów dla których sprzedano niemiecki oddział oraz sumy tej tajemniczej sprzedaży.

Obecnie całą sprawę bada prokuratura. Eksperci szacują, że faktyczna wartość sprzedanych za 1 euro samolotów, to dziś 25 mln zł.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.