Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 92 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow W Norwegii odbyła się dziecięca parada sodomitów
Thursday 03 December 2020 23:07:49.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
W Norwegii odbyła się dziecięca parada sodomitów Drukuj Email
Wpisał: rusimperia.info   
27.10.2012.

W Norwegii odbyła się dziecięca „parada sodomitów”

 

bibula 2012-10-26 http://www.bibula.com/?p=62440

 

Europa coraz głębiej tonie w otchłani szaleństwa i bezbożności. Zboczeńcy przeniknęli już do wszystkich sfer norweskiego społeczeństwa i zaczęli w sposób zorganizowany deprawację i demoralizację dzieci wykorzystując je, w tym celu, do promocji swoich rozpustnych zboczeń.

Jak pisze „Rossijskaja Gazieta” w numerze z dnia 18 października, ulicami miasta Bergen, drugiego co do wielkości i znaczenia miasta zachodniej Norwegii, swego czasu nawet jej stolicy, przejechała ciężarówka z dziećmi trzymającymi transparenty i flagi LBGT ( ruch jednoczący lesbijki, sodomitów, biseksualitów i transseksualistów).

Zboczeńcy twierdzą, że „sodomicka parada” w której uczestniczą dzieci jest nieodzowna do „rozpowszechniania tolerancji w społeczeństwie”. Norwegowie nie żałują środków na demoralizację dzieci. Przy Ministerstwie ds. Dzieci, Równości i Integracji Społecznej utworzone jest Centrum zajmujące się programami „edukacyjnymi”. Jednym z głównych zadań jego pracowników jest nauczanie dzieci, że „bycie gejem jest dobre”. W tym celu do podręczników matematyki włącza się zadania w których opowiada się o „rodzinie z dwoma tatusiami” a książki w rodzaju „Gay kids” (Dzieci geje) wszelkimi sposobami są popularyzowane i używane jako podręczniki.

Od 1993 roku w Norwegii jest możliwe rejestrowanie „jednopłciowych związków partnerskich” a w 2002 roku pary sodomickie dostały prawo adopcji dzieci. Teraz pederaści i lesbijki wychowują ponad 20 tysięcy dzieci a 70% społeczeństwa popiera taką praktykę adopcji.

 

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14598.html

Data publikacji: 24.10.2012 Tłum. RX

Za: StopSyjonizmowi (26 Październik 2012)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.