Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę arrow 10 listopada: pokutny Marsz Różańcowy w Kraśniku
Saturday 29 February 2020 01:12:43.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

29.02.20 Kielce – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
10 listopada: pokutny Marsz Różańcowy w Kraśniku Drukuj Email
Wpisał: Kraśnik   
29.10.2012.

10 listopada: pokutny Marsz Różańcowy w Kraśniku

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/2012/10/10-listopada-pokutny-marsz-rozancowy-w-krasniku

 

Marsz rozpocznie się Mszą Św. 10 listopada 2012r. (sobota) o godz. 18.00 w kościele rektoralnym pw. Ducha Świętego w Kraśniku, a następnie przejdzie ulicą Narutowicza na Pl. Wolności i zakończy się na dziedzińcu parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli, aby z Maryją, Królową Polski, modlili się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich ślubów Narodu.

Każdy z nas jest wezwany do obrony wiary, Kościoła Katolickiego, Ojczyzny, rodziny, tożsamości narodowej i wolności. Przynieśmy różańce, świece, pochodnie i flagi narodowe. Napełnijmy Kraśnik śpiewem i modlitwą!

Polacy! Zamanifestujmy odważnie naszą miłość do Ojczyzny i do Maryi, Królowej Polski! Zgodnie ze wskazaniami Prymasów Hlonda i Wyszyńskiego wierzymy, że tylko przez Maryję przyjdzie ratunek dla Polski pogrążającej się w coraz większej katastrofie, zarówno moralnej, jak i ekonomicznej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.