Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/IV arrow Houston - mamy problem. Jaki? Z nagraniem korespondencji z wieżą na Seviernym - tą z Jak-40
Monday 01 March 2021 00:57:39.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Houston - mamy problem. Jaki? Z nagraniem korespondencji z wieżą na Seviernym - tą z Jak-40 Drukuj Email
Wpisał: Akwedukt   
29.10.2012.

Houston - mamy problem. Jaki? Z nagraniem korespondencji z wieżą na Seviernym - tą z Jak-40

 

 

Akwedukt http://akwedukt.nowyekran.pl/post/78218,houston-mamy-problem-jaki-z-nagraniem-korespondencji-z-wieza-na-seviernym-ta-z-jak-40

Zeznania Ś.P. chorążego Remigiusza Musia miały potwierdzenie w nagraniu korespondencji radiowej między wieżą na lotnisku w Smoleńsku a załogą Jak-40, IŁ-76, TU-154. Nagrane były w magnetofonie JAK-40. I zaprzeczają oficjalnej wiedzy.

Według zeznań chorążego, komenda o zejściu na 50 metrów, skierowana była do załogi Jak-40, rosyjskiego IŁ-76, który próbował lądować po Jaku-40, no i do załogi TU-154M, została nagrana na magnetofonie, w jaki wyposażony był jak.

No i mamy problem. Nie ma śladu o takiej komendzie w rejestratorach TU-154 M - stenogramy odczytane w Krakowie.

Analizą tego nagrania na zlecenie wojskowej prokuratury zajmuje się krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych (ten sam, który analizował nagrania z czarnej skrzynki tupolewa).

Nagranie jest od dawna od początku powrotu Jak-40 ze Smoleńska. I jakoś cicho. Żadnych informacji o odczycie z JA- 40.

A jak się wydaje odczyt z tego magnetofonu to pikuś w porównaniu z odczytami rozmów w kabinie z rejestora TU-154 M.

Czemu?

Bo zapisy rozmów w kabinie TU-154 M nie zawierają tych komend.

Nieodnalezienie jednego z rejestratorów TU-154 M produkcji rosyjskiej zapisującego informacje na taśmie filmowej, brak zapisów z wieży w Smoleńsku, zaginięcie zdjęć satelitarnych dostarczonych przez Amerykanów - oj można by ciągnąć temat dłużej.

A więc nie ma innego wyjścia - zapisy rozmów rejestrowane przez Jak-40 - powinny też zaginąć.

A zeznania chorążego Remigiusza Musia? Cóż, jeśli nie odnajdzie się w/w zapis - znacząco, choć nie do końca, może to podważyć jego zeznania, złożone w krótkim czasie po katastrofie w Smoleńsku.

Szczególnie jeśli "popełnił samobójstwo"

Czekamy na zapisy z Jak40.

Co "mistrzowie" w tej sprawie wymyślą?

Więcej na:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/39506-na-potwierdzenie-slow-remigiusza-musia-poczekamy-jeszcze-dlugo-prokuratorzy-czekaja-na-strone-rosyjska

Ciekawe jak czuł się Pan Chorąży Remigiusz Muś, mając swoją wiedzę i dowiadując się o oficjalnych ustaleniach Komisji Millera oraz prokuratury.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.