Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 76 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA arrow Nie kupuj "Rzeczpospolitej" i "Uważam Rze"
Monday 26 August 2019 09:38:22.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Nie kupuj "Rzeczpospolitej" i "Uważam Rze" Drukuj Email
Wpisał: jw.kulczycki   
06.11.2012.

Nie kupuj "Rzeczpospolitej" i "Uważam Rze"

 

jw.kulczycki

 

Zwolnienie Gmyza to klasyczna totalitarna, bolszewicka reakcja na informację zadającą kłam oficjalnej propagandzie rządu PRL - Polskiej Republiki Lemingów na temat wolności słowa. W Polsce nie ma wolności słowa! A w zasadzie wolność słowa jest! Jak na Białorusi. Nie ma tylko wolności po słowie!

PO, czyli Partia Oszustów, wszelkimi sposobami próbuje uratować sondaże i wmówić niedorozwiniętym i odmóżdżonym idiotom, że czarne jest białe.

To dowód, że Gmyz napisał prawdę! Bo przecież NPW nie wykluczyła środków wybuchowych. Gdyby było inaczej, ktoś podjąłby polemikę i sięgał po argumenty, a nie po zwolnienie z pracy. Tak robiono za komuny, moi drodzy młodzi, nie znający PRL, rodacy. Chcesz mieć państwo demokratyczne, w którym każdy ma prawo głośno, publicznie wyrazić swoje zdanie na każdy temat, to teraz pokaż to! Każdy ma prawo być w błędzie! Każdy ma prawo głosić swoje poglądy, choćby nie wiem jak absurdalne (istnieje na świecie grupa ludzi twierdząca, że ziemia jest płaska i głoszą to, i czy coś to zmienia?), dopóki nie zmusza innych siłą do przyjęcia ich.

"Staruch" siedzi w więzieniu prawie od pół roku bez zarzutów i sankcji prokuratorskiej tylko dlatego, że powiedział głośno to, co wielu Polaków myśli w skrytości ducha. Teraz, policja aktualnie prowadzi prewencyjne zatrzymania przed 11 listopada, tak jak prewencyjnie zamykała ludzi przed Euro.

 Jeśli nie godzisz się na neokomunizm to od jutra [od zaraz! MD]

nie kupuj Rzeczpospolitej i Uważam Rze.

Ich ruszy tylko kasa! Brak wpływów zmusi ich do zmiany zdania. Podaj dalej.

Nie kupuj Rzeczpospolitej i Uważam Rze!

Premier wzywał do niepłacenia abonamentu za telewizję, to go posłuchaj i nie kupuj reżimowej prasy i nie oglądaj TVN. Oni nie mają honoru, etyki i moralności! Oni mają tylko rachunek swoich zysków! Chcesz ich dosięgnąć, zabierz im kasę!

Nie kupuj Rzeczpospolitej i Uważam Rze! POodaj dalej!

=====================

Cytuje pokrętne oświadczenie (skrót): "

Oświadczenie Rady Nadzorczej spółki Presspublica

.. W dniu 31 października w Warszawie zarząd spółki przekazał Cezaremu Gmyzowi dokumenty pozwalające mu zarówno na ochronę świadków, jak i pisemne zapewnienie o ochronie jego osoby w razie przyszłych procesów, jeśliby się okazało, że rzetelnie zbierał materiały i posiada na to stosowne dowody.

Wśród dokumentów było również zapewnienie o ochronie informatorów, a dla ich bezpieczeństwa oświadczenia miały być zdeponowane w jednej z kancelarii adwokackich

 

Zmieniony ( 06.11.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.