Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" arrow Olewnik: Prokuratura sprawdzi czy Krzysztofa zabiły służby specjalne
Wednesday 08 April 2020 13:16:56.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Olewnik: Prokuratura sprawdzi czy Krzysztofa zabiły służby specjalne Drukuj Email
Wpisał: Łażący Łazarz   
19.11.2012.

Olewnik: Prokuratura sprawdzi czy Krzysztofa zabiły służby specjalne

http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/80298,olewnik-prokuratura-sprawdzi-czy-krzysztofa-zabily-sluzby-specjalne  Łażący Łazarz

Rozmowa z Włodzimierzem Olewnikiem na temat stanu śledztwa i przełomu dokonanego przez blogerkę Nowego Ekranu

Ponad miesiąc temu na łamach Nowego Ekranu ukazał się artykuł dr Grażyny Niegowskiej pt. Służby zabiły Olewnika w którym autorka przeprowadzając gruntowną analizę opublikowanej przez portal PolandLeaks części dokumentacji dotyczącej śledztwa ws. porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika wykazała, że numery IMEI połączeń telefonicznych wykonywanych przez porywaczy  wskazują, iż były one przeprowadzone nie z aparatów telefonicznych ale z urządzeń podsłuchowych typu "Syborg" będących na wyposażeniu polskich służb specjalnych.

Dotarliśmy do tych urządzeń już wcześniej przy okazji zupełnie innej sprawy dotyczącej bezprawnej inwigilacji obywateli i dziennikarzy przez telefony komórkowe:

http://pietkun.nowyekran.pl/post/50928,syborg-wielka-tajemnica-panstwa

http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/52082,inwigilacja-przez-komorke-instrukcja-obslugi

 

Urządzenia te mają m.in. funkcję podszywania się pod inne numery telefoniczne, a także generowania numerów wirtualnych, nie przypisanych do żadnego realnie istniejącego aparatu i żadnej karty SIM. Dystrybucja i użytkowanie w Polsce tych urządzeń znajduje się pod ścisłym nadzorem polskich służb, które pilnują swojej wyłączności na jej stosowanie.

Rzeczowość artykułu spowodowała, że przy udziale Redakcji Nowy Ekran skontaktował się z Grażyną Niegowską adwokat Rodziny Olewników, a następnie osobiście  Pan Włodzimierz Olewnik, który przekazał blogerce pełny wykaz połączeń do analizy. Wyniki prywatnych badań dr Niegowskiej opublikowane w artykule Olewnik musiał umrzeć nie tylko potwierdziły zaprezentowaną tezę, że za zabójstwem stoją ludzie polskich służb specjalnych (prawdopodobnie byłego WSI, a dzisiejszego SKW), ale też dowiodły, że wcześniejsza analiza numerów IMEI aparatów używanych przez porywaczy mogła ocalić życie Krzysztofa Olewnika.

Obydwoma artykułami absolutnie zmieniającymi obraz sprawy porwania i morderstwa, oraz wyrzucającymi na śmietnik większość prac Sejmowej Komisji Śledczej nie raczyły zainteresować się mainstreamowe media, które zazwyczaj bacznie się przyglądają każdemu drobiazgowi dotyczącemu śledztwa w sprawie Olewnika. Przykładowo: media te niedawno odnotowały eksperyment-wizję lokalną przeprowadzoną przez prokuraturę i fantazjowały przez kilka dni na ten temat. Tymczasem mamy sensacyjny przełom w sprawie tłumaczący ciągłą obstrukcję w śledztwie i serię niewyjaśnionych samobójstw sprawców i świadków – a tu nic, pozostałe media milczą. Nie potrafię tego wytłumaczyć w inny sposób, niż pokutującym lekceważeniem blogosfery ze strony tzw „dziennikarzy zawodowych”.  

[Czyżby? A może raczej nielzja? MD]

 

Tymczasem Pan Włodzimierz Olewnik odkrycie udziału służb specjalnych w porwaniu i zabójstwie syna potraktował bardzo poważnie, tak bardzo, że zawiadomił o nim prokuraturę. A ta po sprawdzeniu analiz autorki podjęła decyzję o konieczności wezwania dr Grażyny Niegowskiej na przesłuchanie w tej sprawie.

W międzyczasie Pan Włodzimierz Olewnik odwiedził Nowy Ekran, zapraszam do obejrzenia rozmowy na ten temat:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0mUUvNVWySY

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.