Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" arrow Brunatny Niedźwiedź
Wednesday 23 October 2019 21:09:22.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Brunatny Niedźwiedź Drukuj Email
Wpisał: monsieurb   
20.11.2012.

Brunatny Niedźwiedź

 

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/80476,brunatny-niedzwiedz

ABW podprowadziła jakiegoś frustrata, który pienił się w internecie, tak jak to robią wszystkie służby na świecie. Dzisiejszy medialny show odgrywa swoją rolę, w określonym czasie. Ale kiedy Breivik kupował produkty chemiczne w Polsce, to było cicho.

Brunon to imię męskie pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od słowa brüno oznaczającego "niedźwiedź" lub "brunatny". No i wszystko jest jasne: brunatny = narodowiec = faszysta = antysemita = zamachowiec.

ABW podprowadziła frustrata Brunona K. tak jak to robią inne służby. Kilka tygodni temu zatrzymano w Nowym Jorku faceta z Bangladeszu, który wszedł z kontakt z agentami FBI podającymi się za islamskich ekstremistów, dostał materiał i miał go zdetonować. Został oczywiście zatrzymany na tzw. “gorącym uczynku”:

www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-19985987

Szkoda tylko że ABW nie pilnowała Andersa Breivika kiedy ten kupował w Polsce - poprzez internet - materiały chemiczne, będące później składnikami jego bomby:

monsieurb.nowyekran.pl/post/48846,antykomor-przeslonil-breivika

Dzisiejszy show najlepiej komentują słowa generała Polko w Niezależnej (cytat):

“Wszystkie media zajmują się potencjalnym zamachem. Warto zauważyć, że czasem takie działania są wynikiem interesów służb specjalnych. One uzasadniając swoją rację bytu często podkręcają takie informacje. One być może chcą ugrać coś dla siebie. Mam nadzieję, że tak nie jest. Liczę na to, że cała sprawa zostanie wyjaśniona. Obecne działania wydają się szkodliwe. Zatrzymuje się jakiegoś frustrata, ale nie jest to powód do tak wielkiego podkręcania atmosfery, organizowania konferencji w Warszawie itd. Wystarczyłby rzetelny komunikat wyjaśniający sprawę od początku do końca”.

Oraz komentarze znanego blogera Matki Kurki (cytat): “ABW zatrzymuje 9 listopada „zamachowca”, by 11 listopada pozwolić Komorowskiemu defilować przez Warszawę z „elitą” w postaci aktorów, reżyserów, publicystów, Romka Giertycha i Ryśka Kalisza. Taka nieodpowiedzialność?”:

www.kontrowersje.net/nie_r%C3%B3bmy_sobie_jaj_by%C5%82_zamach_na_prezydenta_komorowskiego_i_premiera_tuska

Mówią nam że już był zamach brunatnych narodowców, demokracja jest więc w niebezpieczeństwie, pora na stan wojenny ? 

 No i doigraliśmy się - teraz w kwestii zamachów mamy już wynik - 1:1

[w proporcji: jeden Smoleńsk – jeden Bruno...md]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.