Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 96 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Ekshumacje arrow Czy ponad 50 ofiar Smoleńska leży w cudzych grobach?
Friday 30 October 2020 14:32:26.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy ponad 50 ofiar Smoleńska leży w cudzych grobach? Drukuj Email
Wpisał: elig   
22.11.2012.

Czy ponad 50 ofiar Smoleńska leży w cudzych grobach?

[Istotniejsze jest, że od 30 miesięcy ALARMUJEMY, by potraktować te trumny jako dowody rzeczowe. JAK ZGINELI?!? I NIKT się do tego nie skłania... MD]

 

  W medialnym szumie całkowicie utonęła wczorajsza /21.11/ informacja Naczelnej Prokuratury Wojskowej /TUTAJ/:

  " - Naczelna Prokuratura Wojskowa poinformowała, że ekshumowane tydzień temu ciała dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej były złożone w niewłaściwych grobach. Jedna z ekshumacji odbyła się w Świątyni Opatrzności Bożej, druga na cmentarzu w warszawskich Pyrach. Nieoficjalnie wiadomo, że sprawa dotyczy kapelana Warszawskiej Rodziny Katyńskiej ks. infułata Zdzisława Króla, oraz ks. profesora Ryszarda Rumianka, który był rektorem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.".

  Nie pojawiła się ona też dzisiaj w żadnym z internetowych portali mainstreamu. Tylko wczoraj o 22:17 Marek Pyza zamieścił w portalu Wpolityce.pl artykuł /TUTAJ/ p.t. "Kolejne ofiary pochowane nie tam, gdzie trzeba. I jakoś cicho. Już się przyzwyczajamy do seryjnego skandalu? Pardon, już nas przyzwyczajają?" Dziś natomiast w Niezaleznej.pl ukazała się informacja o tym zatytułowana "Wiosną będą następne ekshumacje" /TUTAJ/.

  Już 1 listopada bloger Enik Nochal zamieścił w Naszychblogach.pl wpis zatytułowany :"57% OBCIACHU" /TUTAJ/. Po siedmiu ekshumacjach zauważył on, że 57% z nich wykazało, iż pochówek był w niewłaściwym miejscu. Teraz wiemy już, że 2/3 poległych spoczywało nie tam, gdzie powinno /sześciu z dziewięciu/. Pozostało jeszcze ponad 80 ofiar. Można się więc spodziewać, że co najmniej 50 z nich leży w cudzych grobach.

  Pamiętam sprzed 31 miesięcy, jak Tusk, Komorowski i reszta tej szajki przechwalali się niezwykle sprawną organizacją pogrzebów ofiar Smoleńska. Dziś wspomnienie to wydaje się makabrycznym żartem. Marek Pyza napisał:

  "Przecież to niewyobrażalny skandal, na który brakuje słów! Nikt nie ponosi za niego odpowiedzialności.

  „Może należy przejść do porządku dziennego nad tymi wykopkami? Może zostawić to tym paru rodzinom i paru prokuratorom? Niech sobie sprawdzają, bawią się w układanki: która trumna gdzie złożona? Które papiery do kogo pasują? Owszem, przy Kaczorowskim trzeba było coś mówić, zapytać premiera, rodzinę, prokuratora w mundurze. To jednak prezydent, ale teraz – jakichś dwóch księży? Kogo to interesuje?”

  Mam wrażenie, że tak sobie właśnie myślą ważni decydenci w ważnych redakcjach. Gdy ustalają, o czym mówić rano, w południe i wieczorem: Zamach był, to znaczy nie było, ale mógł być – tym zajmiemy lud. Nie ten smoleński, bo tam nie było na pewno i być nie mogło. Ale w Warszawie – jak najbardziej. Jeden szaleniec z Krakowa przy pomocy drugiego, co jakąś broń u niego znaleźli, nie wiadomo jaką, ale grozi mu góra 5 lat, czyli 2,5 po dobrym sprawowaniu, w towarzystwie 4 partnerów (podstawionych przez dzielną ABW) chcieli podjechać pod Sejm i wysadzić okrągły budynek w powietrze.".

  Ma rację - tak właśnie myślą w "ważnych redakcjach".

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.