Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Ekshumacje arrow Gehenna rodzin Ofiar Zbrodni
Saturday 04 July 2020 13:02:36.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Gehenna rodzin Ofiar Zbrodni Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Merta   
27.11.2012.

Gehenna rodzin Ofiar Zbrodni

 

Magdalena Merta http://niezalezna.pl/35185-gehenna-rodzin

 

Każda wzmianka o nieprawidłowościach związanych z identyfikacją i ewentualną zamianą ciał ofiar tragedii 10 kwietnia wywołuje w rodzinach bardzo emocjonalne reakcje. Zastanawiam się, kiedy nasza gehenna się skończy? Przychodzi też żałować, że nie otwarto trumien od razu po 10 kwietnia.

 

Nadzwyczaj ważne jest pytanie, dlaczego do tego nie doszło. Niezrozumiałe jest dla mnie kolejne odrzucanie wniosków o badania spektrometrem ciał. Nie wiem też, czego prokuratorzy tak bardzo się boją, że nie chcą dopuścić, by ich pracę obserwowali niezależni eksperci. To wszystko każe mi przypuszczać, że w sprawie Smoleńska będziemy mieli także śledztwo w sprawie śledztwa. Przypomnę, że dokładnie tak samo było przy Katyniu. Dziś śledztwo w tej sprawie jest prowadzone także pod kątem tego, w jaki sposób początkowo tuszowano tę zbrodnię.

 

[ A na przełomie kwietnia i maja 2010 gorąco zachęcałem Panią , inne odważniejsze Rodziny, oraz t. zw. „prawicowych” polityków do wymuszenia badań „co jest w tych trumnach”. CI ostatni byli przeciw. W Prokuraturach Generalnej oraz Wojskowej jest moje doniesienie z tym  - już wtedy uzasadnionym - żądaniem . Mirosław Dakowski]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.