Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 101 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow krótko arrow Czemu tyle tekstów apokaliptycznych
Saturday 15 August 2020 21:23:18.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Czemu tyle tekstów apokaliptycznych Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.12.2012.

Czemu tyle tekstów apokaliptycznych

 

Umieszczam tyle tekstów dotyczących trzeciej Tajemnicy Fatimskiej i apokaliptycznych, bo wiele znaków na Niebie i ziemi wskazuje, że tej zimy, w najbliższych miesiącach rozegra się jedna z najcięższych bitew wydanych Niepokalanej przez szatana. Ważne, byśmy nie tracąc nadziei, uświadamiali sobie i bliskim, jakiego Oręża mamy w tej walce używać. Piszemy o tym z Księdzem Małkowskim od roku.    

 

A pozatem -kupienie paru kilo grochu, fasoli i mąki razowej (ale nie ekologicznej, tylko na rynku! Ta druga, lepsza, jest cztery razy tańsza) poprawi samopoczucie. Zawszeć to zdrowsze, niż „konserwy mięsne” z soi GMO, flaków i kopyt (różowa farba „zbliżona do naturalnej”).

Na wiosnę będą winniczki i żaby, które tylu ludziom uratowały życie w Wandei po przejściu „piekielnych kolumn” rewolucji.  [zob. pod „Kucharzenie”]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.