Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 12 (ze szpadlem w tle) arrow Zagłada szpitali
Tuesday 16 July 2019 20:18:53.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zagłada szpitali Drukuj Email
Wpisał: Janusz Szewczak   
03.12.2012.

Zagłada szpitali

 

Janusz Szewczak http://niezalezna.pl/35416-zaglada-szpitali

 

Prawdziwa zagłada szpitali czeka nas dopiero w przyszłym roku. Wynika to z kilku przyczyn.

Po pierwsze składki wpłacane do NFZ-etu będą coraz niższe. Po prostu wiele firm bankrutuje, a pierwsze, co robią w takich sytuacjach przedsiębiorcy, to oszczędzają na składkach zdrowotnych swoich pracowników. To także w przyszłym roku samorządy będą zmuszone albo do spłacenia długów szpitali, a wszystkich nie zdołają, albo do ich komercjalizacji bądź zamknięcia.

 

Już w tym roku czeka nas załamanie dochodów m.in. z VAT-u, które [to załamanie md] już dziś możemy szacować na 12 mld zł, a w przyszłym roku aż na 20. W tej sytuacji w przyszłym roku w budżecie po prostu zabraknie pieniędzy na polską służbę zdrowia. I tak niestety nastąpi jej cicha śmierć.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.