Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow bieżące 12 arrow Moskwa dba o Polskę
Tuesday 27 October 2020 12:33:56.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

 

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Moskwa dba o Polskę Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
06.12.2012.

Moskwa dba o Polskę

 http://niezalezna.pl/35617-moskwa-dba-o-polske

 Rosyjskie MSZ wychodzi naprzeciw planom Prezydenckiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego, które podporządkowują bezpieczeństwo Polski Kremlowi. W upublicznionym raporcie Rosjanie niepokoją się o nieprzestrzeganie praw człowieka w naszym kraju.

Przypomnijmy "Gazeta Polska" dotarła do ekspertyz BBN z których wynika, że to Rosja, a nie NATO powinna być gwarantem bezpieczeństwa Polski w Europie.

W  raporcie BBN napisano wprost, że Polska musi traktować Rosję "...nie jako przeciwnika, lecz istotnego gwaranta bezpieczeństwa europejskiego, w tym naszego bezpieczeństwa”.

Rosyjskie MSZ najwyraźniej poczuło się wywołane do wypowiedzi i sporządziło pierwszy raport "O sytuacji z przestrzeganiem praw człowieka w Unii Europejskiej".

"W ostatnich latach w Polsce mnożyły się przypadki łamania praw mniejszości religijnych, narodowych i etnicznych. Przy czym wśród poszkodowanych dominują osoby pochodzenia żydowskiego, co eksperci tłumaczą jako przejaw zakorzenionego w polskim społeczeństwie antysemityzmu na poziomie codziennych kontaktów" - pisze rosyjskie MSZ.

"Wywołują zaniepokojenie przypadki szowinistycznych wypowiedzi działaczy społecznych i politycznych Polski" - czytamy w raporcie, który nie zawiera żadnych przykładów.

Rosja martwiąc się o nasze bezpieczeństwo zapomina o własnym podwórku. Dlaczego nikt nie ściga morderców Anny Politkowskiej czy Aleksandra Litwinienki? Dlaczego nie ma winnych zamordowania 200 tysięcy własnych obywateli – cywilnych mieszkańców Czeczenii, czy ponad setki dziennikarzy? Jakie normy stosowało państwo rosyjskie po katastrofie smoleńskiej, bo na pewno nie zastosowano się do elementarnych praw człowieka do których odwołuje się w swoim raporcie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.