Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Maryjne arrow APEL DO POLAKÓW : TO JEST CZAS ŻAŁOBY narodowej
Monday 06 April 2020 10:59:47.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
APEL DO POLAKÓW : TO JEST CZAS ŻAŁOBY narodowej Drukuj Email
Wpisał: Marcin Dybowski   
10.12.2012.

APEL  DO POLAKÓW : TO JEST CZAS ŻAŁOBY narodowej

 

APEL  DO POLAKÓW - o ekspiację za profanację jasnogórskiego wizerunku Madonny

 

Marcin Dybowski

 

[– skrót z poufnego listu – M. Dakowski . To APEL do Was, moi Czytelnicy! Nie oglądać się na „drugich” !  md]

 

W obliczu tego co stało sie na Jasnej Górze w niedziele rano a czym przez cały dzień żyjemy i na czym skupiamy swe myśli i modlitwy - profanacja jasnogórskiego wizerunku Madonny i nasza ekspiacja - musimy zająć  stanowisko.

Do czego mozemy wezwać jako świeccy każdego proboszcza w naszej Parafii - co mozemy rozeslac mailowo i co możemy oglosic w czasopismach jako APEL DO POLAKÓW.

W parafiach na pewno mozemy po każdej Mszy Świętej wieczornej nawolywac do Różańcowego szturmu modlitewnego. Możemy na pewno zwrocic uwage, ze przynajmniej ze stron internetowych katolickich powinien zniknac kolor na rzecz kolorow żałobnych - AZ DZIW że tego nie ma.

         Profanacja jest tylko jednym z tematów tymczasem do czego mozna to,
co sie stalo porownac??? Czy zamach na papieża z 1981 roku i zamach na
oblicze naszej Królowej to odpowiednia skala porownania? Moze za mala...

To sie zdazylo po raz pierwszy w calych naszych dziejach (moze jest to
dopust Bozy w zwiazku z ostatnim  listem na Święto Chrystusa Króla?) a
nasza odpowiedz nie moze byc byle jaka, byc moze w skali calego kraju
musi w kazdej parafi byc podjeta olbrzymia modlitwa, porównywalna a
nawet przekraczająca swa skala naszą modlitwę z dnia zamachu na papieża
Jana Pawla II, nie mozemy nad tym przejsc zbyt skromnie a niestety wygląda na to, ze takie niebezpieczeństwo wisi nad tym co sie stalo.

Proszę wszystkich ktorzy maja jakies kontakty by starali sie pokornie dotrzec do naszych Pasterzy z prosba ze my chcemy Boga i Krolowa Polski godnie przeprosic i by nam dano na to szanse, ze to sie uda i ze w nas jest taka potrzeba. Idzmy z tym do naszych Pasterzy - niech otworza drzwi naszych świątyń. Pokuty, Pokuty, Pokuty nam trzeba - tym bardziej w ADWENCIE.

To jest GROM z JASNEGO NIEBA i delikatne porównanie do sytuacji z
zamachu na Papieza.

To musi tez byc rozpatrywane w kontekscie tego co sie stalo ostatnio we Francji w Lourdes! Gdzie szlam i mul zalały całą Grotę Objawień, tam gdzie Swe święte stopy postawiła Matka Najświętsza wzywając nas do Różańca.

 

Byc moze to jest szansa na moment ZWROTNY w naszej historii, moment w ktorym spełnić sie może życzenie Prymasa Hlonda, ze w każdej parafii bedzie za Ojczyznę odmawiany Różaniec, to moga byc wieczory modlitewne
po wieczornych Mszach Świętych ale nie tylko przez miesiąc, ale przez jaki inny okres czasu, a moze wreszcie na zawsze - choc jedna dziesiątka po kazdej wieczornej Mszy Swietej. Na razie nie wiem. Wiem tylko, ze skoczne pioseneczki sa nadal nadawane w mediach katolickich w tym niestety i w RM, a tu sie musi coś zmienić; nawet i w ramówce programu.


TO JEST CZAS ŻALOBY narodowej


Tygodniki, dzienniki, powinny ukazać sie w ŻALOBNEJ FORMIE, strony
internetowe powinny być na CZARNO! My MUSIMY pokazać, ze zareagowaliśmy!!! Że nasza reakcja jest reakcją katolików!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.