Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/ V arrow Morderstwo Krzysztofa Zalewskiego - eksperta badającego katastrofę smoleńską
Friday 24 January 2020 16:13:21.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Morderstwo Krzysztofa Zalewskiego - eksperta badającego katastrofę smoleńską Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
10.12.2012.

Morderstwo Krzysztofa Zalewskiego - eksperta badającego katastrofę smoleńską

  

10.12.2012 http://niezalezna.pl/35801-morderstwo-krzysztofa-zalewskiego-eksperta-badajacego-katastrofe-smolenska

 

Dzisiaj w Warszawie zamordowano Krzysztofa Zalewskiego, eksperta lotniczego badającego katastrofę smoleńską - dowiedział się portal Niezależna.pl

Po południu do siedziby wydawnictwa Magnu-X przy ulicy Grochowskiej (306/310 p. 206) na warszawskiej Pradze wtargnął mężczyzna, który zadał kilka ciosów nożem 46-letniemu Krzysztofowi Zalewskiemu. 48-letni bandyta odpalił również ładunek wybuchowy. Doszło do eksplozji, ale siła rażenia nie była duża.

Na miejscu zbrodni nadal pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza i obecny jest prokurator.
- Dlatego na razie nie udzielamy żadnych szczegółowych informacji - mówi Niezależnej.pl prokurator Renata Mazur, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga.

Krzysztof Zalewski był ekspertem lotniczym, którym wielokrotnie wypowiadał się na temat katastrofy smoleńskiej, m.in. na łamach "Gazety Polskiej". Był również jednym z bohaterów filmu "10.04.10" Anity Gargas.

Krytykował raporty komisji MAK i komisji Jerzego Millera. Był gościem zorganizowanej dwa miesiące temu Konferencji Smoleńskiej. Jako jedyny dziennikarz z branży lotniczej był też na tegorocznym zjeździe klubów "Gazety Polskiej".

=================================== 

Magnum-X jest największym w Europie Centralnej prywatnym wydawnictwem prasowym zajmującym się tematyką wojskową. Na łamach naszych wydawnictw prezentujemy zarówno współczesną technikę wojskową i przemysł obronny, jak i wyzwania przyszłości oraz problematykę militarno-historyczną.

 Magnum-X wydaje magazyny poświęcone tematyce wojskowej, m.in.: "Nowa Technika Wojskowa", "Lotnictwo", "Morze Statki i Okręty", "Strzał" i "Poligon".

Zmieniony ( 10.12.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.