Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 39 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstacje arrow Policja utrudnia dojazd na Marsz Wolności
Thursday 24 October 2019 06:56:12.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Policja utrudnia dojazd na Marsz Wolności Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
13.12.2012.

Policja utrudnia dojazd na Marsz Wolności

 

13.12.2012  http://niezalezna.pl/35962-policja-utrudnia-dojazd-na-marsz-wolnosci

 

Otrzymaliśmy informację o licznych kontrolach i inwigilacji osób udających się na Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości. Zdaniem posłów PiS policja przekracza swoje uprawnienia wypytując o listy uczestników marszu i gromadząc ich dane osobowe.

W związku z niezrozumiałą i nadgorliwą „ciekawością” Policji związaną z wyjazdem działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości na Marsz Wolności i Solidarności do Warszawy przejawiającą się w wielokrotnych telefonach do organizatorów w sprawie liczby wyjeżdżających, miejscowości, którędy będzie przejeżdżał autokar z uczestnikami, informacji o przewoźniku - posłowie PiS: Marek Ast, Jerzy Szmit i Jarosław Zieliński interweniowali u szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Jacka Cichockiego.

W trakcie spotkania, w którym wzięli udział również przedstawiciele Komendy Głównej Policji posłowie PiS przedstawili liczne przykłady „nękania” osób wyjeżdżających na manifestację.

- Autokary są kontrolowane, policjanci pytają nie tylko o liczbę autobusów i uczestników, ale także o dane osobowe, czy o listy uczestników. To jest nadużycie, my każdy taki przypadek będziemy rejestrować i interweniować. Nie możemy pozwolić na łamanie przepisów prawa, na inwigilację, na zastraszanie uczestników i organizatorów legalnie zorganizowanych zgromadzeń publicznych - mówił na konferencji prasowej poseł PiS Jarosław Zieliński.

Jeszcze w trakcie konferencji prasowej poseł Zieliński otrzymał informację o zatrzymaniu pięciu autokarów jadących na marsz z Częstochowy. W wyniku zatrzymania osoby jadące autokarami najprawdopodobniej nie zdążą na marsz.

- Policja przeszła długą drogę, a dzisiaj, jeśli nasze apele nic nie dadzą, to już słyszymy takie skojarzenia, że to jest PO - policja obywatelska w skojarzeniu z PO jako partią polityczną. Policja musi być państwowa, a nie partyjna, a mam nieodparte wrażenie, że (...) rządzącym, chodzi o to, aby pokazać prawicę, Prawo i Sprawiedliwość jako siłę awanturniczą, nieodpowiedzialną. Ostrzegliśmy ministra Cichockiego, że jesteśmy wyczuleni na wszelkie prowokacje – tłumaczył Jarosław Zieliński.

 

Polecamy: 

Czy 13 grudnia policja będzie apolityczna?

Transmisja na żywo z Marszu Wolności

Autor:

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.