Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael arrow Przymusowa sterylizacja dla Etiopek w Izraelu
Sunday 27 September 2020 03:13:07.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Przymusowa sterylizacja dla Etiopek w Izraelu Drukuj Email
Wpisał: Marucha   
14.12.2012.

Przymusowa sterylizacja dla Etiopek w Izraelu

 

Marucha 2012-12-14 http://marucha.wordpress.com/2012/12/14/przymusowe-planowane-rodzicielstwo-dla-etiopczykow-w-izraelu

Wyjawienie, że władze Izraela [przymusowo] sterylizują kobiety z Etiopii, to kolejny przyczynek do haniebnej historii znęcania się nad bezbronnymi kobietami i społecznościami.

Trudno uwierzyć, że w Izraelu, w roku 2012, kobietom z Etiopii przemocą wstrzykuje się środek antykoncepcyjny Depo-Provera.

Depo-Provera nie jest zwykłym farmaceutykiem przepisywanym w celach antykoncepcji – używany jest bowiem jedynie w ostateczności i z reguły wobec kobiet niedorozwiniętych lub znajdujących się w specjalnych zakładach zamkniętych.

Mimo to, wyniki dochodzenia – które pokazano ostatnio w Izraelskiej Telewizji Edukacyjnej w ramach serii dokumentalnej “Vacuum” dziennikarza o nazwisku Gal Gabay – wykazują, iż środek ten jest wstrzykiwany wielu nowym imigrantom z Etiopii. To nie pierwszy raz, gdy państwo Izrael ingeruje w życie ludzi, którzy mają ograniczone możliwości stawiania oporu.

Oryginalny artykuł (dostęp jest płatny): 
http://www.haaretz.com/opinion/israel-s-ethiopians-suffer-different-planned-parenthood.premium-1.484110

Za http://mondoweiss.net, tłum. gajowy Marucha.

Oczywiście, gdyby kobiety z Etiopii wyposażyć w broń palną, sprawy miały by się zupełnie inaczej. Rozpirzyły by one paroma seriami zarówno urzędników, lekarzy z pielęgniarkami, jak i nasłane na nich oddziały Mossadu i nikt by się już więcej nie ważył wstrzykiwać im byle czego do ciała.
Gajowy dobrze wie, co mówi, bo dopiero co zagrał sobie w taką grę na komputerze.
Admin
. Marucha

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.