Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" arrow Opolski bloger upomina się o nasze prawa
Thursday 20 February 2020 13:01:35.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Opolski bloger upomina się o nasze prawa Drukuj Email
Wpisał: zygumnt bialas   
20.12.2012.

Opolski bloger upomina się o nasze prawa

 

http://zygumntbialas.nowyekran.pl/post/83126,opolski-bloger-upomina-sie-o-nasze-prawa

Ten problem został ujęty kiedyś w dwóch słowach - 'tematy niebezpieczne'.

 

Taki był tytuł książki dr. śp. Dariusza Ratajczaka, dotyczącej holocaustu i szeroko rozumianych stosunków polsko - żydowskich. Opolski historyk zreferował m.in. poglądy zachodnich naukowców i ekspertów, którzy wyrażali wątpliwości w sprawach użycia cyklonu-B do uśmiercania Żydów, jak również ilości ofiar holocaustu. Przekonał się osobiście, jak niebezpieczne są te tematy.

Niedawno prokuratura opolska zainteresowała się komentarzami blogera Kuli Lisa 62. Nakazała zabrać mu komputer i wszczęła postępowanie, zarzucając mu "publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych" itp.  11 grudnia br. przybyło dwoje policjantów do jego mieszkania, by w zastępstwie pani prokurator przesłuchać blogera. Jak twierdzi Kula Lis, przesłuchanie dotyczyło jego dawnych 'przewinień', których nawet nie pamięta:

"Piszę ostro, lecz nie używam chamskiego języka jak przedstawiciele PO, Palikot i ci od niego - tłumaczył im opolski bloger. - Powiedziałem też, że im bardzo współczuję, bo są tylko i tylko narzędziami, które wkrótce będą bez wypłat, bo wszystko się wali, Unia także, i że o emeryturach, nie tylko wcześniejszych, będą mogli sobie pomarzyć, a gdy Polska się odrodzi i będą w niej rządzić Polacy, to drugiej kreski już nie będzie".

Pod moją ostatnią notką, link -  http://zygumntbialas.nowyekran.pl/post/82698,prokuratura-przesluchuje-opolskiego-blogera  - zamieścił Kula Lis ponad sto komentarzy. To jest lektura na kilkadziesiąt godzin dla zainteresowanych, mogących poznać fakty opisane przez historyków dalekich od wytyczonych linii informacji. Podkreślmy: Kula Lis 62 opiera się na danych publikowanych w Bundesarchiv, w archiwach CK w Genewie, CIA, Bibliotece Departamentu Stanu USA oraz IPN i niedostępnym już Archiwum Akt  Nowych w Szczecinie.

Wczoraj przed południem wysłał Kula Lis 62 pismo do prokurator Frątczak, która wszczęła postępowanie przeciw niemu. Przytaczam fragmenty:

"Najpierw niech prokuratura weźmie się do roboty, a sąd ukarze wszystkich autorów bezczelnych, chamskich obelg, zniewag, pomówień, kpin etc... wobec śp. prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej czy Jarosława Kaczyńskiego. Jest tego całe tomy. Spisał i wydał Sł. Kmiecik pt. "Przemysł pogardy". Groźby karalne były wypowiadane publicznie: "dorżniemy", "wyginiecie jak", "będziemy strzelać jak do kaczek", "wypatroszymy, a wypchaną skórę sprzedamy" itd. itp. Czy w Polsce obowiązuje dwoistość prawa...? (...) Szykuję pismo w mej sprawie, Marka Delimata, Frycza do ETS w Strasburgu, ONZ, Komisji Praw Człowieka z ich Sekretarzem Generalnym, z zawiadomieniem, że Polska, sygnatariusz tychże PPCz-praw, bezczelnie je łamie".

za:

http://zygumntbialas.nowyekran.pl/post/83126,opolski-bloger-upomina-sie-o-nasze-prawa

tamże czytaj rozliczne ciekawe komentarze, fotokopie dokumentów

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.