Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 29 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/ V arrow Bezpośrednia przyczyna rzezi smoleńskiej już jawna, czekamy na akt oskarżenia!
Thursday 24 October 2019 06:37:40.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Bezpośrednia przyczyna rzezi smoleńskiej już jawna, czekamy na akt oskarżenia! Drukuj Email
Wpisał: Polon210   
27.12.2012.

Bezpośrednia przyczyna rzezi smoleńskiej już jawna, czekamy na akt oskarżenia!

 

http://niepoprawni.pl/blog/2145/bezposrednia-przyczyna-rzezi-smolenskiej-juz-jawna-czekamy-na-akt-oskarzenia

 

Przez 32 mies. zużyto hektolitry inkaustu dywagujac nad przyczynami i okolicznościami Tragedii Smoleńskiej. Początkowo społeczeństwo ogłupione knajacka bolszewicką propagandą spod znaku MAK i millerowej wariacji śmieciowego KGB-owskiego raportu dziś już zmądrzało - praktycznie nikt już nie powołuje się na głupawe i kłamliwe tezy w.w. agentury a już ponad 40% obywateli RP żąda rzetelnego wyjaśnienia.

Od dawna czytając i oglądając wszystkie dostępne materiały, w tym i mocno kontrowersyjne tezy o fikcyjnej katastrofie i mordzie dokonanym w zupełnie innym miejscu (np. w hangarze na Okęciu) wyrobiłem w sobie wewnętrzne przekonanie - nie jest najistotniejszą rzeczą wyjaśnienie dokładnych okoliczności zbrodni - czy to coś zmienia, jeśli Prezydent Kaczyński nie zginął w wyniku eksplozji (co wielce prawdopodobne) ale roztrzaskania się samolotu o glebę smoleńską (mało prawdopodobne ale wykluczyć nie można) czy też zamordowany z zimną krwią gdziekolwiek a ciało podrzucone na zaaranżowane pobojowisko (możliwe, ale brak jakiegokolwiek materiału dowodowego- to pozostaje spekulacją domykającą continuum możliwych zdarzeń).

Istotą dramatyzmu sytuacji prowadzącego nieuchronnie do tragedii było ewidentne wystawienie L. Kaczyńskiego i  przy okazji jego delegacji na pewną śmierć przez działania stare jak świat: zdjęcie ochrony BOR w kluczowym momencie, zaniechanie monitoringu, zaniechanie rutynowych działań ochroniarskich (w tym rzetelnej kontroli pirotechnicznej), pozbawienie komunikacji.

Tak "wystawiony" VIP jest już trupem w momencie dania sygnału do rozpoczęcia akcji a ta ma zawsze kilka wariantów scenariusza - jakby się Tu154 rozbił źle naprowadzany o zbocze jaru to super, jak nie do detonujemy podłożone ładunki, jakby i tu coś nie zagrało to wyrzutnia ziemia powietrze (nawet na lotnisku na oczach świadków, sprawcę w kufajce i śniadej karnacji natychmiast zastrzeliła by "ochrona" FSB i podano że to był "terrorysta czeczeński")

Sednem dramatycznej, morderczej kulminacji spisku jest pozostawienie ofiar całkowicie bezbronnymi. Znamiennym dowodem, że Prezydent i jego ekipa mieli być trupami w momencie przyziemienia jest brak czekającej kolumny samochodów w tym opancerzonej limuzyny prezydenckiej - bez zapewnienia tego minimum minimorum przyziemienie powinno być bezwzględnie odwołane a samolot przekierowany gdziekolwiek, choćby z powrotem na Okęcie.

Tak więc całkowicie niewytłumaczalnym jest fakt braku ostrzeżenia Prezydenta i jego ochrony na pokładzie Tu154 (na jeden z kilka możliwych i praktykowanych powszechnie sposobów) o całkowitym nieprzygotowaniu Smoleńska na jego przyjęcie (mgła jest tu tylko jednym z mało istotnych szczegółów)

Sprawa skierowana przeciw BOR za ewidentne niedopełnienie obowiązków została oczywiście skierowana do prokuratury i po incydencie z jej skandalicznym umorzeniem jest jednak wznowiona i daje wreszcie spektakularny przełom w śledztwie

http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smole...

Desperackie i absurdalne tłumaczenie że BOR nie znał nr. tel. sat. jest oczywiście łapaniem się brzytwy przez tonącego - lepiej na miejscu zwierzchników BOR wyjść na kompletnych idiotów (z czym nota bene M. Janicki nie ma żadnego problemu) niż de facto przyznać się do czynnego udziału w morderczym spisku.

Tak więc wreszcie mamy wyłom, osaczona wierchuszka BOR ratując się przed rzuceniem na pożarcie będzie oskarżać 36SPLT z psychiatrą Klichem na czele, kancelarię Premiera z Arabskim na czele itp.

Zauważmy że sprawa przybierze prawdopodobnie lawinowy przebieg - np. kto nagrodził  Janickiego stopniem generalskim za utratę 100% ochranianych przez BOR VIPów- pamiętacie?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.