Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow GMO arrow POTRZEBA POŁĄCZENIA DZIAŁAŃ w sprawie GMO
Sunday 17 January 2021 02:02:51.31.
migawki
 

17.01.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
POTRZEBA POŁĄCZENIA DZIAŁAŃ w sprawie GMO Drukuj Email
Wpisał: Fundacja ICPPC   
28.12.2012.

POTRZEBA POŁĄCZENIA DZIAŁAŃ w sprawie GMO

 

From: Fundacja ICPPC - asystent <asystent@icppc.pl>

Date: December 27, 2012 12:47:08 AM PST

To: infoo@icppc.freshsite.pl

Subject: [icppc] - zaproszenie

 

Takie prawo (nie jest to pierwszy przypadek) powstało w wyniku mocnego lobbingu korporacji, które coraz bardziej umacniają swoją pozycję w Polsce. Teraz tylko radykalne akcje podjęte WSPÓLNIE mogą uratować sytuację. POTRZEBA POŁĄCZENIA DZIAŁAŃ I  TEMATÓW.
Zapraszamy na otwarte, robocze spotkanie którego celem będzie powołanie komitetu  "Obrony  zdrowia  i wolności Polaków" (nazwa robocza, będzie dopracowana podczas spotkania - szczegóły poniżej).


Szanowni Państwo,

21  grudnia  2012  Prezydent  podpisał ustawę o nasiennictwie, mimo iż SKALA POPARCIA DLA WETA była OGROMNA. www.wetodlagmo.pl

Gorzki smak zwycięstwa dla tych co poparli tę ustawę. Ustawa dopuszcza obrót i uprawy GMO. Jest tak skonstruowana, że w przypadku wydania rozporządzeń zakazujących uprawy kukurydzy MON 810 i ziemniaków Amflora odpowiedzialność za pojawienie się GMO na polu spada tylko i wyłącznie na rolnika i to on poniesie konsekwencje prawne i finansowe.

Oczywiście KONSEKWENCJE wprowadzenia tej ustawy PONIESIEMY WSZYSCY jako konsumenci bo będziemy zmuszeni jeść żywność z GMO...zanieczyszczenie upraw tradycyjnych jest pewne na 100%.
W ustawie i w rozporządzeniach zaproponowanych przez Radę Ministrów BRAK jest zakazu sprzedaży nasion GM...wiadomo korporacje muszą mieć zyski:(
NASZE ZDROWIE, ZANIECZYSZCZENIE ŚRODOWISKA i UTRATA NIEZALEŻNOŚCI ŻYWNOŚCIOWEJ POLSKI, nie mają znaczenia dla większości polityków.

Takie prawo (nie jest to pierwszy przypadek) powstało w wyniku mocnego lobbingu korporacji, które coraz bardziej umacniają swoją pozycję w Polsce. Teraz tylko radykalne akcje podjęte WSPÓLNIE mogą uratować sytuację. POTRZEBA POŁĄCZENIA DZIAŁAŃ I TEMATÓW.

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 6 stycznia (niedziela) 2013.
PROGRAM:
10:00-14:00  otwarte, robocze spotkanie którego celem będzie powołanie komitetu  "Obrony  zdrowia  i  wolności Polaków" (nazwa robocza będzie
dopracowana    podczas    spotkania).   Celem  tego  komitetu będzie przewodzenie działaniom służącym obronie przed   korporacjami, GMO, utratą wolności, niezależności  żywnościowej  i  jakości życia oraz naturalnych środków i metod leczenia. Każdy  z uczestników będzie mógł krótko przedstawić problem ale równocześnie pomysł na  jego  rozwiązanie.  Wspólnie wybierzemy kluczowe zagadnienia, które będą przedmiotem głównej uwagi w działaniach komitetu.
14:00 - 15:00 poczęstunek ekologiczny
16:00 dyskusje w roboczych grupach

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! PROSIMY O PILNE POTWIERDZENIE udziału NAJPÓŹNIEJ do 2 stycznia 2013.

Spotkanie odbędzie się w EKOCENTRUM ICPPC - Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi w Stryszowie pod Krakowem. www.eko-cel.pl

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO
http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/


Z poważaniem,

Jadwiga Łopata, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel)
Sir Julian Rose, prezes
===================================
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi - ICPPC
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl
www.icppc.pl   www.gmo.icppc.pl   www.eko-cel.pl
WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH W EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.