Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow "bronki" i bzdety arrow Bohaterka: Pani PObiła pana
Thursday 06 August 2020 00:57:18.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Bohaterka: Pani PObiła pana Drukuj Email
Wpisał: Piotr Lisiewicz   
02.01.2013.

Bohaterka: Pani PObiła pana

 

Autor: Piotr Lisiewicz   02.01.2013 http://niezalezna.pl/36657-pani-pobila-pana

 

 

Optymistyczne wieści w sprawie postępów polityki miłości dotarły w sylwestrowy wieczór z Pisza na Mazurach. Tamtejsza radna z listy Platformy Obywatelskiej z POmocą czterech mężczyzn PObiła i okradła swojego męża. Jak ustaliła prokuratura, POdejrzani skuli mężczyznę kajdankami, grozili mu śmiercią i zastraszali bronią. „Skroili" mu też 20 tys. zł i usiłowali ukraść toyotę.

Pisz znany był niegdyś z zamku krzyżackiego, stąd wszelkie nowinki zachwalane przez rząd Tuska chwytane są tu w lot. Wszak gdy POlicjant skatował uczestnika Marszu Niepodległości, premier zachwalał „najwyższy profesjonalizm" POlicji. Kiedy Stefan Niesiołowski zaatakował dziennikarkę Ewę Stankiewicz, Donald Tusk nazwał go „naszym bohaterem".

Ze względu na fakt, że radna Platformy w zorganizowaniu PObicia wykazała się dalece wyższym profesjonalizmem od POlicjanta (zorganizowana grupa, broń) i większą bezwzględnością od Niesiołowskiego, tytuł bohaterki należy jej się stokroć bardziej. A mąż? Ponoć był kibolem Mazura Pisz i wywieszał patriotyczne oprawy w czasie meczów ligi okręgowej, więc nie ma co go żałować.

  Żródło: Gazeta Polska Codziennie

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.