Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 87 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 13 arrow Dzieci wychowane przez homoseksualistów - skłonne do patologii
Tuesday 20 April 2021 00:05:29.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dzieci wychowane przez homoseksualistów - skłonne do patologii Drukuj Email
Wpisał: VaticanInsider   
26.01.2013.

Dzieci wychowane przez homoseksualistów - skłonne do patologii

 

2013-01-26 pch24

Badania, przeprowadzone przez naukowców z uniwersytetu w Teksasie nie pozostawiają wątpliwości: dzieci wychowane przez homoseksualistów, są słabe psychicznie i skłonne do patologii.

 

Badacze z uniwersytetu w Teksasie wykazali, że dzieci wychowywane przez pary tej samej płci są mniej zdrowe i bardziej skłonne do samobójstw oraz zdrady, niż dzieci wychowywane w tradycyjnych rodzinach. Odkrycia te wywołały gorącą dyskusję w USA i innych państwach.

 W czerwcu ubiegłego roku, prestiżowy amerykański magazyn naukowy „The Science Social Research” opublikował dwa bardzo ciekawe badania na temat problemów napotykanych przez dzieci, które były wychowywane przez pary tej samej płci. Zrewolucjonizowały one stan wiedzy w tej dziedzinie.

 Innowacyjnymi okazały się badania prowadzone pod kierownictwem socjologa Marka Regnerusa z Uniwersytetu w Teksasie. Uczony oparł swoje badania na dużej grupie i wziął pod uwagę opinie dorosłych, którzy zostali wychowani przez pary tej samej płci, a nie – jak to uczyniono w poprzedniej analizie na ten temat – dzieci aktywistek lesbijskich.

 Z jego analizy wynika, że około 12 proc. dzieci wychowywanych przez pary tej samej płci częściej niż dzieci rodziców heteroseksualnych (5 proc.) rozważa możliwość samobójstwa. Dzieci wychowywane przez pederastów lub lesbijki są bardziej skłonne do niewierności (40 proc. wobec 13 proc. dzieci z rodzin tradycyjnych). Są one także bardziej narażone na występowanie problemów z powodu braku pracy (aż 28 proc. z nich może mieć problemy ze znalezieniem pracy w porównaniu z 8 proc. dzieci wychowywanych przez heteroseksualistów). Częściej też korzystają one z porad psychoterapeuty (19 proc. wobec 8 proc. osób wychowywanych w tradycyjnych związkach). Znacznie częściej trafiają one pod nadzór urzędników i opieki społecznej w porównaniu z rówieśnikami, wychowywanymi przez pary heteroseksualne.

 Aż 40 proc. dzieci wychowywanych przez homoseksualistów jest narażonych na występowanie chorób przenoszonych drogą płciową w porównaniu z 8 proc. rówieśników z rodzin tradycyjnych. Dzieci wychowywane przez pederastów lub lesbijki są z reguły biedniejsze i bardziej skłonne do palenia papierosów oraz popełniania przestępstw. Mają także słabsze zdrowie.

 Regnerus twierdzi, że inne badania na ten temat, które nie dostrzegały różnicy między dziećmi wychowywanymi w rodzinach heteroseksualnych i homoseksualnych zostały przeprowadzone nierzetelnie.

 Wspólnota pederastów i lesbijek wszczęła potężną kampanię w USA podważającą teorię Regnerusa. Mimo to, wstępne dochodzenie wewnętrzne przeprowadzone na uczelni wykazało pod koniec lata 2011 roku, że nie ma żadnych powodów, aby by podważać ustalenia naukowców pracujących pod kierownictwem Regnerusa.

 Źródło: VaticanInsider, AS.

Zmieniony ( 26.01.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.