Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 142 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow MASONI - już jawnie arrow Czy Miasto Szatana będzie stolicą masońskiej Eurazji?
Thursday 22 April 2021 15:26:04.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy Miasto Szatana będzie stolicą masońskiej Eurazji? Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Krajski   
28.01.2013.

Czy Miasto Szatana będzie stolicą masońskiej Eurazji?

 

 

Z książki: Stanisław Krajski, Masoneria polska 2012, str. 162 Warszawa 2012

 

Mało kto zauważył, że na mapie tego obszaru, który masoneria rosyjska rytu francuskiego określa jako obszar przyszłego państwa Eurazji pojawiło się nowe wielkie miasto - Astana (nowa stolica Kazachstanu). Zauważmy, że wystarczy drugą literkę przenieść na początek tej nazwy, a uzyskamy słowo "Satana”.

Jeśli zajrzymy do youtube znajdziemy tam kilkanaście plików zdjęć i filmów ukazujących to miasto. Najciekawszy jest film pt. "Astana - stolica Iluminati".  http://youtube.com/watch?v=jrkb03STuXU

 

Jak dowiadujemy się z niego jest to "futurystyczna stolica okultyzmu" władająca "Nowym Porządkiem Świata”, wysławiająca "najbardziej staro­żytną religię ludzkości”.

W całym mieście rozmieszczone są olbrzymie, wielkie i małe podobi­zny słońca. Słońce to jeden z najważniejszych symboli masonerii - symbo­lizujące masońskie światło i jego nosiciela Lucyfera (Lucy Fera).

Jednym z głównych budynków w mieście jest "Piramida Pokoju" - ol­brzymia trzykondygnacyjna piramida. Budynek zadedykowano zjednocze­niu światowych religii. Faktycznie jest świątynią religii okultystów.

Pierwszy - poziom mroczny jest w podziemiach piramidy. Znajduje się tam opera - sala koncertowa - "dla ludu”. Na suficie opery umieszczone jest olbrzymie słońce, które ją oświetla.

Drugi - poziom średni jest jasny i stanowi wielką salę kongresową, gdzie ludzie siedzą wokół ogromnego, okrągłego stołu w kształcie słońca, którego spód stanowi słońce w operze. W sali tej mają odbywać się "kon­gresy międzyreligijne" i, zapewne, konferencje masońskie. Jej kształt i sym­bolika mają wskazywać na "wzrost w oświeceniu”.

Trzeci poziom znajduje się w wierzchołku piramidy i jest okrągły, cał­kowicie przeszklony i kąpie się w świetle słonecznym. Na oknach znaj­dują się podobizny gołębi "reprezentujących pokój, który będzie rezulta­tem połączenia wszystkich rządów na świecie i wszystkich religii w jeden nowy porządek świata”. Na suficie znajduje się solarne bóstwo "lśniące nad oświeconymi”.

Równie ważną co piramida budowlą Astany jest położony w sercu miasta olbrzymi, górujący nad innymi budynkami, monument, który "ma uosabiać legendę o mitycznym drzewie życia i magicznym ptaku szczęścia”. Na jego szczycie znajduje się wielka kula symbolizująca jajo złożone przez tego ptaka i zarazem słońce. To "drzewo życia" stanowi "kanał, poprzez który duchy opuszczają świat materialny i łączą się z boskim światem”. We wnętrzu kuli znajduje się pomieszczenie, a w nim złoty trójkąt z odciskiem dłoni prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa, w którym każdy, kto tam się znajdzie może umieścić swoją dłoń.

Nursułtana Nazarbajewa można już w zasadzie uznać za dożywotnie­go władcę Kazachstanu. Jest nieprzerwanie jego prezydentem od 1990 r. a zatem dwudziesty drugi rok. To stary komunista, w swoim czasie jeden z najbliższych współpracowników Michaiła Gorbaczowa. Gorbaczow był osobą wysoko postawioną w światowej hierarchii masońskiej. Założo­na przez niego Fundacja Gorbaczowa mająca zjednoczyć wszystkie reli­gie skupia największych masonów i okultystów ze całego świata.

Jednym z najbliższych współpracowników Gorbaczowa jest w niej Barbara Marx Hubbard -medium i działaczka New Age oraz "przedstawiciel teozoficznej myśli w New Age" w ONZ, członek Klubu Rzymskiego Federico Mayor Za­ragoza, mason Ted Turner oraz George Schultz, członek centrum New Age o nazwie Lucis Trust (kiedyś Lucyfer Trust).

 

[ http://pl.wikipedia.org/wiki/Nursu%C5%82tan_Nazarbajew

 

http://israelsmessiah.com/religions/new_age.htm

 

Epiphanius, Ukryta strona dziejów. Nowy Porządek Świata. ]

 

 

Jak się wydaje Astana nie jest pomysłem samego Nursułtana Nazarba­jewa, lecz stanowi jakiś element w budowie masońskiej Eurazji. Jeśli inspi­ratorem tej budowy jest masoneria skryta w GRU, to, logicznie rzecz bio­rąc, posiada swoje znaczne wpływy wszędzie tam, gdzie działało (i działa) GRU, zatem również w Kazachstanie, jak i w innych krajach byłego bloku wschodniego (a więc oczywiście i w Polsce).

 

Wpływy w Polsce to przede wszystkim (ale nie tylko) szeroka sfera od­działywania WSI, ale również inne, niezależne od WSI, "agentury wpływu”.

Warto wsłuchać się w to co mówi "Konrad24pl": "Aleksander Dugin jest w Rosji niewątpliwie wpływową osobą, jednak biorąc pod uwagę jego pomysły zdumienie budzą jego koneksje w polskich środowiskach radykal­nych od prawej do lewej strony'”. Warto też przeczytać materiał pt. "Polscy Euroazjaci - kolejna odsłona zdrady".

 

http://wbimab.salon24.pl/146469,polscy-euroazjaci-kolejna-odslona-zdrady

 

================================

Stanisław Krajski Masoneria polska 2012

Warszawa 2012

Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu 02-764 Warszawa ul. Egejska 5/24

Tel. 022 651-88-17; 0601-519-847

e-mail: stanislaw@krajski.com.pl www.savoir-vivre.com.pl www.krajski.com.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.